امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/09/12 - 17:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان

وضعیت وخیم بازیکن مازندرانی دهه پنجاه پرسپولیس در بیمارستان+عکس

محمدرضا خلعتبری بازیکن دهه پنجاه پرسپولیس به دلیل عارضه تومور در بیمارستان جراحی کرده و شرایط وخیمی دارد.

به گزارش بابل نوین، محمدرضا خلعتبری، ستاره دهه پنجاه پرسپولیس به دلیل ابتلا به تومور مثانه در بیمارستان بستری است. وی تحت عمل جراحی قرار گرفته و طی چند روز گذشته با دستگاه تنفس می کند.

فرزند محمدرضا خلعتبری بازیکن پیشین پرسپولیس وضعیت پدرش را وخیم توصیف کرد.

امید خلعتبری درباره بیماری پدرش گفت: پدرم ۸ سالی است که با تومور مثانه درگیر بوده و چندین بار تحت درمان قرار گرفته و عمل های سختی را پشت سر گذاشته است.

وی ادامه داد: اخیرا وضعیت پدرم بدتر شد و در بیمارستان مدرس تهران تحت عمل جراحی باز قرار گرفت. پزشکان اعلام کردند که کمی دیر اقدام کرده اید و طی دو سه روز گذشته نیز پدرم با دستگاه تنفس مصنوعی نفس می کشد و فقط شنوایی دارد.

خلعتبری گفت پدرم سالها بازیکن پرسپولیس بوده و بیش از ۵ سال در پرسپولیس بازی کرده و هیچ گاه به دنبال منافعی نبوده است و در این سالها چندان با همبازیان سابقش در ارتباط نبوده و در استان مازندران به تعلیم و مربیگری پرداخته است. امیدوارم مسئولان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس حالا که از وضعیت پدرم مطلع شده‌اند وی را فراموش نکنند و جویای احوالش باشند چراکه شاید این مسائل در روحیه وی کمی تاثیر داشته باشد. پدرم با بیماری سختی مواجه است و طی روزهای اخیر وضعیت بسیار وخیمی داشته و در ICU بیمارستان مدرس بستری است.

khalat2

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين