امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/09/21 - 7:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماجرای کشف جسد سالم پس از ۹ سال در دریاچه گهر دورود

جسد سالم یک مرد پس از گذشت ۹ سال که در دریاچه گهر دورود مفقود شده بود شب گذشته پیدا شد.

 

به گزارش بابل نوین،  سرهنگ رضا شیراوژن معاون فرمانده انتظامی استان لرستان در گفت‌وگو با تسنیم در رابطه با جسد پیدا شده در دریاچه گهر اظهار داشت: شب گذشته جسد یک مرد در دریاچه گهر شهرستان دورود پیدا شد.

وی به مفقود شدن یک مرد کرجی که سال ۸۶ در حریم دریاچه گهر اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه از سال ۸۶ تاکنون هیچ‌گونه مفقودی به‌جز این‌ یک نفر در دریاچه گهر نداشته‌ایم احتمال می‌رود که این جسد مربوط به همان مفقودی سال ۸۶ باشد چون هر کسی در این دریاچه غرق شده جسد وی پیدا شده است.

معاون فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: ۹ سال پیش با مفقود شدن یک نفر در دریاچه گهر خانواده وی در همان محل سنگ‌قبری به عنوان یادبود گذاشته و سالی یکبار در کنار آن حاضر می‌شوند.

شیراوژن با بیان اینکه اکنون جسد پیدا شده از ساق پا به پایین و ساق دست به پایین از بین رفته اما مابقی بدن سالم است گفت: هنوز مشخص نشده که این جنازه مربوط به همان کسی باشد که ۹ سال پیش در این دریاچه مفقود شده است.

وی با اشاره به اینکه این جسد هم‌اکنون در پزشکی قانونی است بیان کرد: کارهای مقدماتی برای مشخص شدن هویت این جسد در حال انجام است و عوامل منتظر دستور دادستان هستند تا جهت شناسایی به خانواده مورد نظر تماس گرفته و مراحل احراز هویت به‌ وسیله آزمایش DNA انجام شود.

دریاچه گهر در میان رشته‌کوه اشترانکوه دورود در استان لرستان واقع شده و ارتفاع آن از سطح دریا ۲۳۵۰ متر است این دریاچه کوهستانی حدود ۱۷۰۰ متر درازا و ۴۰۰ تا ۸۰۰ متر پهنا و ۴ تا ۲۸ متر ژرفا دارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين