امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/09/21 - 12:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه کربلای مازندران:

عنصر اصلی اقتدار ایران ایمان و دشمن‌شناسی‌ جوانان است

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: عنصر اصلی اقتدارمان یعنی ایمان جوانان عزیز این مملکت و دشمن شناسی‌شان بیشتر از گذشته می‌شود و بچه‌های مازندران با اهدای بیش از 35 شهید مدافع حرم اقتدار خود را با خون امضا کردند.

%d8%b3%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c

به گزارش بابل نوین، سردار محمد حسین بابایی در حاشیه برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در بابل در گفت‌و‌گو با خبر نگار ما اظهار کرد: سردار محمد حسین بابایی در حاشیه برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در بابل در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار کرد: به لطف خدا همیشه بعد از انقلاب اسلامی ایران نیروهای مسلح که عنصر اصلی آن بسیج است در کمال اقتدار بودند.

وی افزود: هرچه از عمر انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، هم به تجهیزات و فنون جدیدتری که تولیدات داخلی خودمان است و توسط جوانان این مرز و بوم ساخته می‌شود مجهز می‌شویم، هم عنصر اصلی اقتدارمان یعنی ایمان جوانان عزیز این مملکت و دشمن شناسی‌شان بیشتر از گذشته می‌شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد جوانان، تصریح کرد: حضور جوانان در عرصه‌های مختلف از جمله جهاد و شهادت باعث آن شده که مقام معظم رهبری فرمود:” من آینده را به برکت وجود این جوانان مومن از زمان حال بهتر می‌بینم” و امروز نیز این اقتدار به همه جهانیان اثبات شده است.

این مسئول ارشد نظامی مازندران ادامه داد: پیام سربازان جان برکف انقلاب اسلامی در لشکر ویژه ۲۵ کربلا و سپاه کربلای مازندران به دشمنان انقلاب اسلامی عزت و اقتدار بود که در طول بعد از انقلاب علی‌الخصوص در سال‌های اخیر با حضور مقتدرانه در سوریه فراموش ناشدنی است.

بابایی خاطرنشان کرد: نام بچه‌های مازندران با ضربه‌هایی که طی دو سال اخیر به دشمنان اسلام زده‌اند جاودانه شده است و با اهدای بیش از ۳۵ شهید مدافع حرم اقتدار خود را با خون امضا کردند.

وی با اشاره به ایثارگری‌های مردم دیار علویان اضافه کرد: مردم مازندران بیش از یک قرن قبل ثابت کردند همیشه مدافع حریم ولایت و اهل بیت بودند و امروز ما مزار شهدای طبرستان را در یمن داریم که نشان می‌دهد در سال‌های دور که هنوز هیچکس حمایتی از مظلومین انجام نمی‌داد مردم این خطه با مهاجرت به آن منطقه از مظلومین مسلمان و محبین اهل بیت در یمن حمایت کردند و در این راه به شهادت رسیدند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران در پایان با اعلام رضایت از رژه نیروهای مسلح در بابل گفت: آمادگی نیروهای مسلح در رژه امروز بسیار عالی بود که باید از رژه عزیزان نیروی زمینی سپاه، نیروهای سپاه و بسیجیان شهرستان بابل، همکاران عزیز و مقتدر نیروی انتظامی و حضور مردم شریف بابل تقدیر کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين