امروز : پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/09/21 - 18:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان
بدون نتیجه و تصمیمی برای پایان سرگردانی مردم انجام شد

توافق پلیس و سردفتران درباره سند خودرو

به تازگی اختلافات کانون سردفتران و دفتریاران و ناجا درخصوص سند خودرو طوری به فضای رسانه‌ای کشیده شده که هر یک به ثبت یا عدم ثبت سند رسمی در دفاتر اسنادرسمی تاکید دارند...

به گزارش بابل نوین، درحالی که طی روزهای گذشته دعوای پلیس و کانون سردفتران و دفتریاران، در فهرست خبرهای قابل توجه رسانه ها بود، این دو مجموعه با هم توافق کردند که دیگر در رسانه ها علیه هم صحبت نکنند.

توافق پلیس و سردفتران درباره سند خودرو

درواقع هیاهوی روزهای اخیر این دومجموعه، فعلا هیچ نتیجه و فایده ای برای مردم نداشت و این توافق نیز غیر از کمرنگ کردن مطالبه مردم برای تعیین تکلیف سند خودرو به نظر، سود دیگری  ندارد. این درحالی است که  از نهادهای مسئول انتظار می رود به این چالش قدیمی پایان دهند و در شرایطی که احراز مالکیت خودرو با برگه سبز برای پلیس کفایت می کند، مردم را در نپرداختن پول اضافه به دفاتر ثبت اسناد کمک کنند.

این گزارش حاکی است، این توافق که فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران گزارش کرده است، از  جلسه‌ای مشترک میان نمایندگان نیروی انتظامی و این کانون حکایت دارد.هدف اصلی این نشست رسیدن به ادبیاتی مشترک به منظور پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله ای درخصوص سند خودرو بود.

این خبر می افزاید: به تازگی اختلافات کانون سردفتران و دفتریاران و ناجا درخصوص سند خودرو طوری به فضای رسانه‌ای کشیده شده که هر یک به ثبت یا عدم ثبت سند رسمی در دفاتر اسنادرسمی تاکید دارند.

توافق پلیس و سردفتران درباره سند خودرو

با توجه به این که ایجاد این فضا نه تنها مشکلی را برطرف نکرده بلکه به سرگردانی بیشتر مردم دامن زده است، در این جلسه مقرر شد هر دو نهاد با توجه به این که در طول هم قرار دارند نه در عرض یکدیگر، به تکلیف قانونی خود عمل کنند و با فعالیت های رسانه‌ای در مسیر کمرنگ جلوه دادن فعالیت دیگری حرکت نکنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين