امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/09/28 - 23:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک ریاست شورای اسلامی شهر بابل به مدیر سایت خبری بابل‌نوین

اقدام شایسته خانم مرمر فیروزپور ریاست شورای اسلامی شهر بابل در صدور بیانیه و تجلیل از یکی از جوانان هنرمند و خبرنگار بابل الگویی از قدرشناسی و بزرگ‌اندیشی مسئولان در حوزه هنر و فرهنگ این دیار است.

مرمر

به گزارش بابل نوین، در پی کسب موفقیت نویسندگان توانمند شهرستان بابل در نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج کشور و معرفی روح‌الله قلی‌پور به عنوان مدیر نمونه انجمن‌های ادبیات داستانی بسیج هنرمندان ایران اسلامی خانم مرمر فیروز پور ریاست شورای اسلامی شهر بابل بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

بسمه تعالی
برادر بزرگوار جناب آقای روح الله قلی پور

مدیرمحترم سایت تحلیلی،خبری بابل نوین و خبرنگار بلاغ مازندران

سلام علیکم
انتخاب شایسته شما بعنوان مدیرنمونه در نهمین جشنواره انجمن داستانی بسیج کشور موجب مسرت و خوشحالی اینجانب و افتخار دیار بهارنارنج گردید.

اینجانب لازم می‌دانم در فرصت ایجادشده ضمن عرض تبریک به جنابعالی برای اخذاین عنوان، به پاس همه زحمات و فعالیت‌های چندسال اخیرتان در عرصه خبرگزاری و خبرنگاری که انصافا  همیشه حرمت قلم را نگاه داشته و در قلم زدنتان، جانب نگاهداری حق را سرلوحه کار خود نمودید،  کمال سپاسگزاری را داشته باشم.

در پایان از درگاه ایزد منان موفقیت و سربلندی همه جوانان دلسوز ،فعال و  شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خصوصا جوانان ارزشمندی همچون جنابعالی را مسئلت می‌نمایم.

مرمرفیروزپور
رئیس شورای اسلامی شهربابل

گفتنی است مجموعه مدیریت و همکاران سایت خبری تحلیلی بابل نوین  و سایت خبری بلاغ ضمن تقدیر از نگاه بلندسرکار خانم مرمر فیروزپور ریاست شورای اسلامی شهر بابل به یکی از جوانان دیار بهار نارنج از خداوند منان توفیق سربلندی همه خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منان خواستار است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين