امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۸:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
زائر ایتالیایی چگونه در حرم امام رضا(ع) به دین اسلام گروید؟

آگاهانه شهادتین را خواندم و به مذهب تشیع روی آوردم/ مطالعه کتب مذهب شیعه قلبم را متحول کرد

روز گذشته زائری ایتالیایی در حرم مطهر رضوی با آگاهی و مطالعه کتب مذهبی شیعه به دین اسلام گروید.

آگاهانه شهادتین را خواندم و به مذهب تشیع روی آوردم/ مطالعه کتب مذهب شیعه قلبم را متحول کرد

به گزارش بابل نوین، لوکا فورنی که پس از آشنایی با ایرانیان مقیم کشور ایتالیا با دین اسلام آشنا شده بود، در سفر به ایران تحت تأثیر معارف و آموزه های آسمانی تشیع قرار گرفت و مذهب تشیع را برای خود برگزید.

وی با تشرف به حرم رضوی و با اقرار شهادتین و انتخاب آگاهانه مذهب تشیع مسیر جدید زندگی را برای خود رقم زد و در راه هدایت الهی قرار گرفت.
لوکا فورنی در حاشیه مراسم تشرف به دین اسلام و مذهب تشیع گفت: مطالعه کتاب‌های اسلامی خصوصا کتاب‌های مربوط به مذهب شیعه قلبم را متحول کرد و حس ایمان به خدا و اولیای الهی را در درونم روشن ساخت.
وی با اشاره به اینکه کتاب قرآن کاملترین نسخه زندگی برای بشریت است، افزود: توجه به معانی آیات قرآن روح انسان را صیقل می دهد و چراغ هدایت را در درون انسان روشن می کند.
این وکیل تازه مسلمان که نام خودش را علیرضا انتخاب کرده است، اظهار کرد: پذیرش اسلام از سوی انسان‌های آزاداندیش در صورت شناخت صحیح دین اسلام صورت می گیرد و به وسیله تفکر زمینه فکری و آمادگی روحی در قلب انسان تداعی می شود.
این وکیل ایتالیایی تصریح کرد: من امروز وقتی به حرم مطهر حضرت رضا(ع) مشرف شدم و شهادتین را اقرار کردم، احساس آرامش و خوشحالی کردم.
گفتنی است؛ محصولات فرهنگی شامل کتب و قرآن به زبان ایتالیایی به رسم یاد بود از سوی مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی به این تازه مسلمان اهدا شد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين