امروز : پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۸:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
پای هادی نوروزی در میان بود!

نورمحمدی علت نشان دادن عدد های ۲ و ۴ در دربی را عنوان کرد !

این حرکت که تعداد گل ها و پاس گل هایی بود که در دربی انجام داده بود و در دربی دوم بود که از بچه ها خواستم هرکسی که رفت داخل زمین و گل زد این کار را انجام بدهد و مهدی طارمی و محسن مسلمان بودند که همراه با بقیه بچه ها این حرکت را انجام دادند تا یاد و خاطر هادی را زنده نگه دارند .
نورمحمدی علت نشان دادن عدد های 2 و 4 در دربی را عنوان کرد !

به گزارش بابل نوین، رضا نورمحمدی در مراسم اولین سالگرد هادی نوروزی در گفتگویی با خبرنگار مازند اسپرت، با بیان خاطره ای جالب از هادی نوروزی گفت :بهترین خاطره ای که یادم است و خود هادی هم دوست داشت این کار را انجام دهد و به بچه های باشگاه گفتم تا آن را انجام بدهند این بود که دوست داشت در دربی گل بزند عدد ۲ و ۴ را باهم نشان بدهد.

وی ادامه داد: این  حرکت که تعداد گل ها و پاس گل هایی بود که در دربی انجام داده بود و در دربی دوم بود که از بچه ها خواستم هرکسی که رفت داخل زمین و گل زد این کار را انجام بدهد و مهدی طارمی و محسن مسلمان بودند که همراه با بقیه بچه ها این حرکت را انجام دادند تا یاد و خاطر هادی را زنده نگه دارند.

نورمحمدی همچنین افزود: خیلی ها دوست داشتند بدانند که قضیه عدد ۴ و ۲ که نشان دادیم چه بوده است و الان در سالگرد هادی با این جمعیتی که آمد محبوبیت هادی را نشان می دهد و هنوز هم بعد گذشت یک سال وقتی من خانواده هادی را خصوصا خانوم ایشان را نگاه میکنم میبینم که همان حالت های قبلی را دارد مانند همان زمانی که هادی را از دست داده بودیم.

این بازیکن با سابقه پرسپولیس در پایان در خصوص علت غیبت بازیکنان مطرح در این مراسم اظهار داشت: خیلی از بازیکن ها دوست داشتند که به این مراسم بیایند ولی به دلیل بازی های جام حذفی نتوانستند در مراسم حاضر شوند و چند بازیکن به من سفارش کردند که از طرف آنها به خانواده هادی تسلیت بگم و من تا جایی که توانستم این کار را انجام دادم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين