امروز : یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/04/13 - 19:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۵ هزار بابلی مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند

به گزارش بابل نومه،رئیس شعبه یک تامین اجتماعی بابل با اشاره به اینکه ۹۸ درصد لیست بیمه شدگان تامین اجتماعی در بابل به صورت اینترنتی پرداخت می شود، افزود: ۱۵ هزار بابلی مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند.تامین اجتماعی بابل

عزیزالله محمودی بیان داشت: بهره مندی کارفرمایان از تسهیلات و امکانات اینترنتی برای تسریع در دریافت خدمات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه ۷۰ هزار بیمه شده اصلی در تامین اجتماعی شهرستان بابل وجود دارد، افزود: بیش از ۱۵ هزار مستمری بگیر در شعبات تامین اجتماعی بابل مستمری دریافت می کنند.

رئیس شعبه یک تأمیـن اجتمـاعی شهرستان بابل با بیـان مزایای پرداخت اینترنتی لیست بیمه بیان داشت: تکریم ارباب رجوع, جلوگیـری از اتلاف وقت کارفـرمایان،کاهش مراجعـات به شعب و کارگزاری هـا، افـزایش سرعت و اعتبار محاسبات بیمه ای از فواید پرداخت اینترنتی حق بیمه است.

محمودی افزود: حقوق مستمری بگیران در تامین اجتماعی در سال جدید ۱۷ درصد افزایش یافت و با ابلاغ این بخش نامه به حساب آنها واریز خواهد شد.

رئیس تامین اجتماعی بابل خاطرنشان کرد:در راستای دولت الکترونیک از امسال تمامی لیست بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهرستان بابل به صورت اینترنتی پرداخت می شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين