امروز : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/04 - 9:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رادوشوویچ طلبش از باشگاه را می خواهد

دروازه بان پرسپولیس و یک حاشیه جدید

رادوشوویچ دروازه بان خارجی پرسپولیسی ها از یک اتفاق ناراحت است.او که در بازی با قشقایی و در جریان بازی عملکرد مناسبی داشت به دلیل اینکه تا امروز پولی از باشگاه دریافت نکرده است دلگیر شده و خواستار این است تا هر چه زودتر بخشی از قراردادش را به حسابش واریز کنند.

رادوشوویچ و گلایه ای تازه!او که یکی دو هفته قبل رو در روی محمود خوردبین ایستاده بود و حتی در باشگاه پرسپولیس هم گردوخاک به راه انداخته بود این بار به دلیل عدم پرداخت مطالباتش دارد برای سرخپوشان دردسر ساز می شود.

دروازه بان پرسپولیس و یک حاشیه جدید

به گزارش بابل نوین، این دروازه بان کروات هفته های قبل و به دلیل اینکه پاسپورتش برای سفر به خارج از ایران آماده نبود از دست پرسپولیسی ها ناراحت بود.به همین دلیل با خوردبین به مشکل خورد و پس از آن هم به باشگاه رفت تا گلایه هایش را آنجا عنوان کند.هرچند که رادوشوویچ پس از این کار از خوردبین و پرسپولیسی ها عذرخواهی کرد اما او این بار مدعی شده که باشگاه پولش را نمی دهد.

دروازه بان پرسپولیس و یک حاشیه جدید

رادوشوویچ نخستین بازی خودش برای پرسپولیس را در بازی با قشقایی انجام داد.او عملکرد چندان مناسبی در ضربات پنالتی نداشت و بیشتر به جهت مخالف پرید نشان داد که دروازه بان پنالتی گیری نیست! با این حال این بازیکن مثل هر بازیکن دیگری حق طبیعی اش است که طبق قراردادش درخواست پول کند.بر اساس اخبار رسیده رادو تا امروز حتی یک دلار هم از پرسپولیس پول نگرفته است و به همین دلیل به پرسپولیسی ها معترض شده است.

رادو از طریق مدیربرنامه هایش این ناراحتی را به گوش پرسپولیسی ها رسانده است.بر اساس اخبار جدید قرار است تا چند روز آینده بخشی از مطالبات این بازیکن به حسابش واریز شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين