امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/04 - 19:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

خود کفایی ۹۰ درصدی کشور در تامین تجهیزات پلیسی

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: بیش از ۹۰ درصد از تجهیزات پلیسی کشور تولید داخل و بومی است؛ بسیاری از این تجهیزات با نمونه مشابه خارجی قابلیت رقابت دارد.

به گزارش بابل نوین،  به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، کرمی  در حاشیه رزمایش اقتدار نیروهای یگان ویژه ناجا با تسلیت به مناسبت آغاز ماه محرم و تبریک هفته ناجا افزود: همه ساله در هفته نیروی انتظامی بخشی از توانمندی خود را با برگزاری رزمایش به نمایش می گذاریم.
فرمانده یگان های ویژه ناجا تاکید کرد: از نظر تجهیزات و امکانات خود کفا ایم.
وی افزود: یگان ویژه مأموریت های حساسی را در کشور عهده دار است و به لحاظ ضرورت توسعه و تقویت نظم و امنیت در جامعه نیاز است واحدهای واکنش سریع و یگان ویژه از آمادگی بالایی برخوردار باشند.
فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: یگان های ویژه با انجام تمرینات متعدد تلاش می کنند امنیت درجامعه به بهترین شکل، وجود داشته باشد.
وی گفت: آمادگی هر چه بیشتر یگان ویژه به تثبیت امنیت پایدار در کشور کمک می کنند.
سردار کرمی با اشاره به وجود برخی نا امنی ها در منطقه تصریح کرد: خوشبختانه امنیت مطلوبی در کشور حاکم است و با آمادگی و توانمندی نیروهای نظامی و انتظامی از جمله یگان ویژه مردم احساس امنیت و آرامش می کنند.
وی راهبرد بازدارنده را یکی از رویکردهای یگان ویژه معرفی و تاکید کرد: اشراف اطلاعاتی و رویکرد اجتماعی از دیگر راهبردهای یگان ویژه است.
وی گفت: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه ماست و به دنبال این هستیم که در اجرای مأموریت ها از پشتیبانی مردمی برخودار باشیم.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين