امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰ مازندرانی برنده جایزه ثبت‌نام اینترنتی سرشماری شدند

قائم‌مقام مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن مازندران گفت: تاکنون ۱۰ مازندرانی‌ برنده جایزه یک‌میلیون تومانی ثبت‌نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن در کشور شدند.

به گزارش بابل نوین،  بهرام اکبر زاده در گفتگو با مهر بابیان اینکه تاکنون ۱۱۹ هزار خانوار استان موفق به ثبت‌نام در سرشماری نفوس و مسکن استان شدند افزود: ۱۰ نفر از هم استانی‌ها موفق به برنده شدن در جایزه یک‌میلیون تومانی ثبت‌نام اینترنتی سرشماری شدند.

وی بابیان اینکه ۳۷۳ هزار و ۹۸۴ نفر از جمعیت استان در سرشماری نفوس و مسکن به‌صورت اینترنتی ثبت‌نام کردند گفت: تاکنون ۱۱.۶۱ درصد جمعیت استان موفق به ثبت‌نام‌شده‌اند.

وی عنوان کرد: برآورد جمعیت سال ۹۵ بر اساس سرشماری سه میلیون و ۲۱۲ هزار و ۲۵۴ نفر و برآورد خانوار استان یک‌میلیون و ۱۰۷ هزار و ۳۳۹ نفر است.

اکبر زاده اظهار داشت: کلاردشت با سه هزار و ۹۸۲ خانوار، سیمرغ با دو هزار و ۷۶۳ خانوار و سوادکوه با دو هزار و ۳۵۹ خانوار رتبه اول تا سوم را در سرشماری اینترنتی کسب کرده‌اند.

قائم‌مقام مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن مازندران افزود: ۸۱ درصد جمعیت کلاردشت، ۴۳.۲۷ درصد جمعیت سیمرغ و ۱۸.۶۵ درصد جمعیت سوادکوه در سرشماری به‌صورت اینترنت ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: جویبار، بابل و بابلسر در رتبه‌های آخر سرشماری قرار دارند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين