امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/08 - 10:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان
یک حاشیه جالب در بازی نساجی

بی‌پول‌های با غیرت؛ مسئولان بی‌غیرت

تیم فوتبال نساجی مازندران عصر جمع در چارچوب هفته نهم لیگ دسته اول فوتبال کشور برابر استقلال اهواز صاحب برتری شد که این رقابت یک حاشیه جالب و قابل تأمل داشت.

به گزارش بابل نوین،  این دیدار به یک حاشیه جالب همراه بود. حاشیه ای که سالهاست خاطر هواداران پرشمار نساجی را مکدر ساخته است و آن چیزی نیست جز تداوم بی توجهی مسئولان به تیم محبوب فوتبال مازندران!

در دهمین دقیقه این مسابقه و در حالی که بازی بدون گل و با حملات متعدد نساجی در جریان بود، حدود ۱۰ هزار هوادار تیم محبوب مازندران یک دست و یکصدا با سر دادن شعارهایی علیه مسئولان خواستار توقف روند بی توجهی ها به شناسنامه فوتبال مازندران شدند.
آنها در شعارهایشان بازیکنان نساجی را با عبارت “بی پول‌های با غیرت” مورد تشویق قرار دادند و در مقابل مسئولان را به بی غیرتی متهم کردند!
امیدواریم مسئولان ارشد استان مازندران از شخص استاندار، مجمع نمایندگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، امام جمعه شهرستان قائمشهر، فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر و همچنین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرد هم آمده و با حُسن نیت و فقط به خاطر هواداران خونگرم نساجی یکبار برای همیشه مشکلات این تیم را رفع و رجوع کنند.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين