امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/08 - 21:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصاویر سارقین مسلح شعبه بانک خیابان هدایت منتشر شد

پلیس تهران از مردم درخواست کرد که چنانچه اطلاعاتی از سارقان بانک خیابان هدایت دارند، در اختیار آنان قرار دهند.
به گزارش بابل نوین، در ساعت ۱۳:۳۵ مورخه ۲۴/۰۳/۱۳۹۵ ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از شعبه بانک خیابان هدایت به کلانتری ۱۰۹ بهارستان اعلام شد .
با حضور مأمورین کلانتری در محل وقوع سرقت و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد دو نفر در حالیکه کلاه کاسکت به سر داشتند با یک قبضه اسلحه کلاشینکف وارد بانک …. شعبه ی هدایت شده و ضمن تیراندازی در داخل شعبه و تهدید ، اقدام به سرقت بیش از ۳۰ میلیون تومان وجه نقد کرده و بلافاصله با یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ از محل متواری شدند .
پرونده در اداره یکم پیلس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت مسلحانه” و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
تصاویر سارقین مسلح شعبه بانک خیابان هدایت منتشر شد
تحقیقات میدانی :
با حضور کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی و انجام تحقیقات از شاهدان صحنه سرقت مشخص شد دو نفر با به سر داشتن کلاه ایمنی موتورسیکلت وارد شعبه ی بانک شده ، ابتدا اقدام به شلیک تیر هوایی در داخل بانک نموه و در ادامه با تهدید رئیس شعبه پول های داخل گیشه های بانک را سرقت و مجددا در حین خروج از شعبه ی بانک اقدام به شلیک تیر هوایی کرده و پس از آن از محل متواری شدند .
در ادامه تحقیقات میدانی ، کارآگاهان قصد بازبینی تصاویر ضبط شده توسط سیستم دوربین های مداربسته ی بانک را داشتند که در کمال تعجب مشخص شد که شعبه ی محل سرقت فاقد هرگونه سیستم مدار بسته است !!!!
شناسایی تصاویر سارقین مسلح :
در شرایطی که هیچگونه تصاویری از لحظه ی سرقت وجود نداشت ، کارآگاهان با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از شاهدان اطلاع پیدا کردند که سارقین در حین ارتکاب سرقت یک کیف بزرگ مشکی همراه خود داشته اند که پول های مسروقه و اسلحه مورد استفاده در سرقت خود را در آن قرار داده و از محل متواری شدند ؛ با بهره گیری از همین اطلاعات اندک و در بررسی محدوده وقوع سرقت ، سرانجام کارآگاهان موفق به شناسایی تصاویر سارقین در زمان متواری شدن از محل سرقت شدند .
تصاویر سارقین مسلح شعبه بانک خیابان هدایت منتشر شد
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” در ادامه رسیدگی به پرونده و به جهت شناسایی و دستگیری متهمین ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر بدست آمده از هر دو متهم از سوی بازپرس محترم صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصاویر این افراد شده و اطلاعی در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد این افراد دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تاس ۵۱۰۵۵۵۰۱ در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين