امروز : پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
کفاشیان:

تکلیف پیراهن‌های تیم ملی به زودی مشخص می‌شود

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به دنبال این هستیم تا تکلیف پیراهن ها را مشخص کنیم.

به گزارش بابل نوین، علی کفاشیان درباره شرایط تیم ملی فوتبال جوانان اظهار داشت: به نظر من تیم ملی جوانان یک ترکیب خوب دارد و تیم خوبی است و از هر لحاظ خوب آماده شده و امیدوارم در آینده همین بازیکنان آینده تیم ملی کشورمان باشند.

وی در مورد کیفیت پیراهن‌ها عنوان کرد: این مسئله برای بازیکنان و کادرفنی موضوع مهمی نیست و به طور حتم حل شدنی است.

کفاشیان در خصوص بازی تیم ملی در روز تاسوعا مقابل کره‌جنوبی اظهار داشت: مردم کشورمان در عزای امام حسین (ع) عزادار هستند و قرار است مراسم عزاداری در ورزشگاه آزادی داشته باشیم و تمام تاتشمان بر این است شعار اسلامی حفظ شود و همه مسائل در خصوص این عزاداری باشکوه را رعایت خواهیم کرد. امیدوارم تیم ملی نیز بتواند با نتیجه‌ای خوب از زمین خارج شود و ما مزد عزاداری‌های‌مان را در همان روز بگیریم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درباره تغییر در تاریخ دیدارهای بعدی که با مناسبت‌های مذهبی همراه شده، گفت: چند تاریخ دیگر وجود دارد که در حال بررسی هستیم. تاریخ‌ها هر ۴ سال یکبار به تیم‌ها و کشورها اعلام می‌شود. همه چیز از قبل قطعی شده اما ما با هماهنگی می‌توانیم تغییراتی در برنامه ایجاد کرده و یکی، دو روز برنامه بازی‌های‌مان را عوض کنیم.

کفاشیان: تکلیف پیراهن های تیم ملی به زودی مشخص می شود/ درباره ماسک کره ای ها چیزی نمی دانم

وی در مورد سفر کره‌ای‌ها با ماسک سیاه به ایران تصریح کرد: در این مورد چیزی نمی‌دانم و در جریان ماسک‌ها نیستم.

کفاشیان درباره پیراهن تیم های ملی گفت: در حال مذاکراتی هستیم تا تکلیف این پیراهن‌ها را روشن کنیم و در حال حاضر قراردادی بستیم اما در این قرارداد، اختلافاتی وجود وجود دارد که باید حل شود و از طرفی اکثر اختلافات در خصوص کیفیت پیراهن‌هاست که هنوز از نگاه ما، وعده‌ها به اجرا نرسیده است به همین دلیل باید جلساتی برگزار و اگر نیاز باشد، از جای دیگری پیراهن‌ها را تهیه کنیم.

وی درباره شرایط کادرفنی تیم فوتسال خاطرنشان کرد: عملکرد کادرفنی و ناظم‌الشریعه در کمیته‌ حاضر در فدراسیون فوتبال مورد توجه و ارزیابی قرار گرفت و باید بگویم از عملکرد این سرمربی و تیمی که وی ساخته رضایت کامل داشتیم. با توجه به اینکه ما بازی‌های آسیایی، مسابقات آسیایی و جام جهانی بعدی را در پیش داریم، در قرارداد جدیدی که با ناظم‌الشریعه به امضا می‌رسد همه شرایط را مدنظر قرار می‌دهیم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در مورد احتمال حضورش در انتخابات فیفا گفت: در هر صورت این موضوع بستگی به شرایط دارد و کاندیداها مشخص هستند و انتخابات هم مشخص است. اگر قرار شد به همان شکل سابق، انتخابات انجام شود، من در انتخابات شرکت می‌کنم اما اگر بنا بر این باشد که اساسنامه تغییر کند، وارد انتخابات نمی‌شوم. باید ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود. همه چیز بستگی به تغییرات در اساسنامه دارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين