امروز : دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
خشم مردم از وعده هاي سرخرمن

انسداد جاده تهران شمال توسط مردم معترض سوادکوه

اين موضوع باعث خشم اهالي اين منطقه از روند كند اجراي پروژه هاي عمراني و احداث زيرگذر و نصب گاردريل شده و آن ها اقدام به مسدود نمودن جاده اصلي كرده و همچنين با حمله به خودرو ضارب وي را متوقف نمودند.
به گزارش بابل نوین، به نقل از تیترامروز،ساعاتی قبل راننده یک دستگاه خودرو سواری که برای فرار از ترافیک اقدام به سبقت از سمت راست جاده نمود با برخورد با عابرین پیاده در منطقه بالا زیراب سوادکوه موجب جان باختن هموطنانمان شد.شایان ذکر است طی ٧٢ ساعت گذشته بر اثر تصادفات رانندگی دو نفر در این منطقه جان باخته و دو نفر دیگر نیز در کما به سر می برند.

این موضوع باعث خشم اهالی این منطقه از روند کند اجرای پروژه های عمرانی و احداث زیرگذر و نصب گاردریل شده و آن ها اقدام به مسدود نمودن جاده اصلی کرده و همچنین با حمله به خودرو ضارب وی را متوقف نمودند.
طی رایزنی های فرماندار سوادکوه با بزرگان منطقه،جاده در حال حاضر بازگشایی شد و ترافیک بصورت عادی در جریان است.شنیده ها حاکی از قرار ملاقات فرماندار محترم سوادکوه و مسئولین شهرستانی با مردم و بزرگان سوادکوه در روز شنبه دارد.
موضوع تعریض جاده سوادکوه  تبدیل به یکی از طولانی ترین پروژه های دهه های اخیر شده که نمایندگان و مسئولین زیادی را تا به حال به خود دیده است.اخیرا سید علی ادیانی طی نطقی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مهرماه را آخرین فرصت وزیر راه و شهرسازی برای پایان این پروژه عنوان کرد و وزیر را تهدید به اقدام قانونی پس از این مهلت نمود.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين