امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۰:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دست باز کی روش برای تغییر مهاجم

توجه به نمایش دور از انتظار دو مهاجم تیم ملی در تاشکند سرمربی تیم ملی برای تغییر در این منطقه از زمین گزینه های مناسبی در اختیار دارد.

انتخاب تنها بازیکن تیم ملی در خط حمله یکی از دردسرهای کی روش در آستانه دیدار حساس برابر کره جنوبی است. رضا قوچان نژاد در دیدار برابر ازبکستان انتظارات را در خط حمله تیم ملی برآورده نکرد و سردار آزمون نیز نشان داد که از روزهای اوج خود فاصله زیادی دارد تا دو انتخاب اول کی روش برای خط حمله تیم ملی با تردید های زیاد دیدار برابر ازبکستان را به پایان برسانند.

مهدی طارمی گزینه اول کی روش برای حضور در ترکیب اولیه تیم ملی است. مهاجم جوان پرسپولیس در بازی های قبلی در پست بال کناری برای تیم ملی به میدان رفت و اگر کی روش تصمیم به تغییر در آرایش خط حمله تیم خود داشته باشد، طارمی مرد مورد اعتماد او برای حضور در این منطقه از زمین است. کریم انصاری فرد نیز دیگر مهاجمی است که سرمربی تیم ملی در فهرست بازیکنان خود برای این بازی در اختیار دارد. مهاجم موفق شاغل در لیگ یونان در هفته های اخیر روزهای خوبی را در تیم خود سپری کرده و از آمادگی کامل برای حضور در ترکیب اولیه تیم ملی برخوردار است تا کی روش نگرانی بابت مهره های تاثیر گذار در این منطقه از زمین نداشته باشد تا احتمال تغییر در خط حمله با وجود این بازیکنان آماده به مراتب بیشتر از گذشته باشد.

سرمربی تیم ملی اگر قصد داشته باشد تا از دو مهاجم اصلی خود در این بازی استفاده نکند، دو گزینه مناسب و با تجربه را در اختیار دارد تا با دست باز انتخاب مهم خود در خط حمله را انجام دهد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين