امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۲۱:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: اظهارات کره ای ها از روی ترسشان است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان کره جنوبی به خاطر ترس از تیم ایران صحبت های غیر واقع را مطرح کردند.

به گزارش بابل نوین،

برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد:  تمام تمرینات ما باز و آزاد است و همه اجازه  حضور در تمرینات دارند.
وی در ادامه عنوان کرد:‌ وضعیت فعلی بازیکنان رضایت بخش است، روز گذشته هم بازی دوستانه خوبی برگزار کردیم و امروز هم دو جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان فعال هستند و خیلی از آنها راضی هستم.
برانکو  درباره دیدار تیم ملی مقابل کره جنوبی بیان  کرد: این بازی تیم ملی است و همه ما دلمان می‌خواهد که تیم ملی برنده شود . شرایط موجود نشان می دهد  که همه تیم‌ها به جز ایران مثل کره، چین، ژاپن و عربستان مقداری افول کردند و به همین خاطر این برای ما یک خوشبینی است که تیم ملی ایران مقابل کره برنده شود.
سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص برد تاریخی تیم ملی مقابل کره جنوبی  در مسابقات جام ملت‌های ۲۰۰۴ که با هدایت او به دست آمد، بیان کرد: من نمی‌خواهم سال‌ها و نسل‌های مختلف را با هم مقایسه کنم اما واقعیت این است که آن زمان بهترین تیم تاریخ فوتبال کره مقابل ما بازی کرد. آنها آن زمان چهارمین تیم دنیا بودند و یکی از بهترین بازی‌های تاریخ فوتبال آسیا آن روز انجام شد. آن بازی عالی  بود و ما تیم چهارم دنیا را بردیم. البته این را هم باید بگویم که تیم ملی در زمان من در رنکینگ پانزدهم دنیا بود.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد ملی‌پوشان در بازی با ازبکستان راضی بود یا خیر؟ افزود: نمی‌خواهم درباره تک تک بازیکنان نظر بدهم چون نمی‌دانم خواسته مربی از آنها چه بود اما خوشحالم که زننده تک‌گل بازی سیدجلال حسینی بود.
وی درباره اینکه پرسپولیس در بازی با ازبکستان ۵ ملی‌پوش داشت اما استقلال بازیکنی نداشت، اظهار  کرد: این مسائل مهم نیست. مهم این است که بازیکنان لیگ ایران برتری‌شان را نشان دادند. البته آن بازی حاج‌صفی، آندو و … در آن بازی بار بازی را به دوش کشیدند. خود این مسئله نشان‌دهنده این است که لیگ چقدر مهم است و باید به آن اهمیت داد. البته امیدوارم حرف‌های من را دوباره برعکس منتقل نکنید چون بار قبل همه یک جور دیگر صحبت‌های من را منتقل کردید. دفعه پیش از قول من نوشتید که مربیان ایرانی خوب هستند اما فقط مربیان کروات تاثیرگذار بودند اما این حرف من نبود. من گفتم مربیان خارجی زیاد به ایران آمدند اما به هر حال تاثیر مربیان کروات بیشتر از بقیه بود. متاسفانه صحبت‌های من را بد منعکس کردید در حالی که صحبت من این نبود.
سرمربی پرسپولیس در خصوص خستگی احتمالی ملی‌پوشان تیمش که شاید این موضوع باعث شود در ترکیب این تیم مقابل نفت تغییراتی ایجاد شود تصریح کرد: باید بازیکنان ابتدا به تمرینات پرسپولیس بازگردند تا ببینیم وضعیت آنها چطور است شاید برنامه تمرینی آنها متفاوت باشد و به همین دلیل خسته باشند اما خستگی که مدنظر شماست مربوط به بازی با کره هست،که با توجه به اینکه فرصت کافی برای استراحت دارند و به فرم اصلی خود  باز می گردند.
برانکو در مورد اینکه برای بازی ایران مقابل کره به استادیوم خواهد رفت یا نه؟ افزود: نه به استادیوم نمی‌روم و از خانه بازی را تماشا خواهم کرد.
وی درباره اظهارات بازیکنان کره جنوبی که به محض حضور در ایران عنوان کردند تهران شهر قشنگی نیست و ما در این شهر تحت فشار هستیم، اظهار کرد: به هر حال آنها بازیکن هستند و همه جور حرفی می‌زنند. من هم بارها در تهران دیدم که در خیابان مانعی وجود دارد و کارگران مشغول تعمیر هستند اما نمی‌توانم بگویم تهران زشت است. آنها که این حرف‌ها را می‌زنند شاید در یک گهواره طلایی بزرگ شده‌اند که این صحبت‌ها را می‌کنند. الان این خبرنگار هم پیراهنی پوشیده که آرم یک شرکت ژاپنی را دارد. این یعنی اینکه باید کره‌ای‌ها از او هم ایراد بگیرند؟ کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند از تیم ملی ترسیده اند و به دلیل ترسشان این حرف‌ها را مطرح می‌کنند.
سرمربی پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه قصد دارد از کمال کامیابی‌نیا در خط دفاع استفاده کند، خاطر نشان کرد: نه اینطور نیست. در این یکی دو بازی تدارکاتی چون یک مدافع ما مصدوم است و دو نفر هم در تیم ملی هستند و گولج هم از ایران رفته مجبور شدم کامیابی‌نیا را در این پست به کار بگیرم اما قصد ندارم از او به عنوان مدافع استفاده کنم.
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين