امروز : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/10 - 0:37 ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبری خوش برای ۳ هزار عشایر مازندران

۳ هزار نفر از جمعیت عشایری مازندران می توانند از مزایای قرار گرفتن بیمه عشایری بهره‌مند شوند.

علی قمی‌ اویلی، مدیرکل بیمه روستایی، کشاورزی و عشایری مازندران در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی، کشاورزی، روستائیان و عشایر آمل با بیان اینکه در مازندران ۳ هزار عشایر به سر می ‌برند که جدا از بیمه روستایی نیستند، گفت: این قشر از خانوارهای استان می ‌توانند از مزایای قرار گرفتن بیمه عشایری بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به فعالیت کارگزارها در مازندران از سوی شرکت تعاونی روستایی و عشایر افزود: مجوز این کارگزارها در صورت تایید بیمه کشور صادر می‌شود که تاکنون برای جمعیت سه هزار نفری عشایری یک کارگزاری مشغول فعالیت است و به بیمه عشایرها می ‌پردازد.

قمی اویلی، با بیان اینکه ۵۴ هزار مازندرانی پارسال زیر پوشش بیمه روستایی، کشاورزی و عشایری قرار گرفتند، گفت: تاکنون این میزان به ۶۳ هزار نفر رسیده که بیشتر این بیمه‌ گذاران از سوی دهیاری ‌ها ساماندهی شدند.

وی با بیان اینکه در این استان ۱۰ هزار کارت آماده بیمه به کارگزاری‌ها داده شد تا به‌ دست بیمه‌ گذاران برسانند، افزود: تا پایان امسال افزودن ۳۰ کارگزاری را به شهرستان‌های استان در دستور کار داریم که بیشتر آن به شهرستان‌ های پرجمعیت مربوط می ‌شود.

مدیرکل بیمه روستایی، کشاورزی و عشایری مازندران با بیان اینکه در ابتدای امسال ۱۸ کارگزاری در این استان مورد موافقت قرار گرفت، گفت: اکنون تعداد فعال کارگزاری در مازندران ۲۴۶ کارگزار است. / باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين