امروز : یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ - ۲۳:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گرانترین بازیکنان زیر ۲۱ سال جهان + عکس

این گزارش به معرفی 10 تا از گران ترین بازیکنان زیر 21 سال حال حاضر لیگ های اروپایی می پردازد.

در این گزارش به معرفی ۱۰ بازیکن زیر ۲۱ سالی که گرانترین های جهان هستند می پردازیم. مارشیال بازیکن فرانسوی تیم منچستر یونایتد در صدر این فهرست قرار دارد. گرانترین بازیکنان زیر ۲۱ سال فوتبال جهان به شرح زیر هستند :

۱٫ انتونی مارشیال : این بازیکم فرانسوی به عنوان مهاجم در تیم منچستر یونایتد توپ می زند. وی در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین بازیکن زیر ۲۱ سال در اروپا انتخاب شد. مارشیال با قراردادی به ارزش ۴۷ میلیون یورو به شیاطین سرخ پیوسته است.
۲٫ لروی سانه : بازیکن ۲۰ ساله تیم منچستر سیتی که ملیتی آلمانی دارد. سانه زیر نظر پپ گواردیولا موفق شده است بازی های خوبی را از خودش در تیم منچستر سیتی به نمایش بگذارد و یکی از بهترین های لیگ جزیره بوده است. پس این بازین هافبک هجومی است. وی تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه منچستر سیتی قرارداد دارد. قیمت این بازیکن ۳۷ میلیون یورو است.
۳٫ رناتو سانچز : این بازیکن که اهل پرتغال و هموطن رونالدو معروف است،‌در تیم بایرن مونیخ توپ می زند. سانچز ۱۹ ساله است و در پست هافبک بازی می کند. قرارداد این بازیکن پرتغالی ‌۳۴ میلیون یورو است.
۴٫ دله علی : بازیکن ۲۰ ساله تیم تاتنها انگلیس که در این فصل هم عملکرد خوبی داشته است. دله علی ملیتی انگلیسی دارد و در ترکیب اصلی سه شیرها بازی می کند. این بازیکن تا سال ۲۰۲۲ با تیم انگلیسی تاتنهام قرارداد دارد. قرارداد علی انگلیسی ۳۴ میلیون یورو است.
۵٫ کینگزلی کومن : بازیکن ۲۰ ساله ای که ملیتی فرانسوی دارد. کومن در مسابقات یورو ۲۰۱۶ برای تیم ملی فرانسه بازی های بسیار خوبی انجام داد و خودش را به عنوان بازیکنی آینده دار معرفی کرد. این بازیکن هافبک هجومی است و در تیم بایرن مونیخ آلمان توپ می زند. قیمت قرارداد کومن با تیم آلمانی بایرن مونیخ ۳۰ میلیون یورو است.
۶٫ بریل امبولو : این بازیکن که تنها ۲۰ سال دارد ، دارای ملیت سوئیسی است. امبولو در تیم شالکه آلمان بازی می کند. پس وی مهاجم است و از شم گلزنی بالایی برخوردار است. او سابقه قهرمانی در لیگ سوئیس را نیز در کارنامه اش دارد و با ارزش معادل ۲۵ میلیون یورو یکی از با ارزش ترین بازیکنان جوان دنیا نام دارد.
۷٫ مارکوس رشفورد : این بازیکن جوان انگلیسی در تیم منچستر یونایتد بازی می کند. رشفورد در این فصل یکی از بهترین بازیکنان شیاطین سرخ بوده و بازی های بسیار خوبی را از خودش در این تیم به نمایش گذاشته و خودش را به عنوان بازیکنی جوان به فوتبال انگلیس تحمیل کرده است. قیمت قرارداد مارکویس رشفورد با تیم منچستر یونایتد ۲۲ میلیون یورو است.
۸٫ مکس میر : بازیکن آلمانی تیم شالکه ۰۴ آلمان است. میر در پست هافبک هجومی و یا مهاجم توپ می زند. این بازیکن که تنها ۲۱ سال دارد، با قراردادی ۲۱ میلیون یورویی به شالکه ۰۴ پیوسته است.
۹٫ کلچی هناچو : بازیکن نیجریه ای تیم منچستر سیتی است. این بازیکن که فقط ۲۰ سال دارد در پست مهاجم بازی می کند و همانند دیگر بازیکنان نیجریه ای از قدرت فیزیکی خوبی برخوردار است. هناچو با قراردادی به ارزش ۲۰ میلیون یورو به تیم منچستر سیتی پیوسته است و زیر نظر پپ گواردیولا بازی می کند.
۱۰٫ جولین ویگل : بازیکن ۲۱ ساله آلمانی که در پست هافبک بازی می کند. ای بازیکن در تیم دورتموند توپ می زند و با قرادادی به ارزش ۱۹ میلیون یورو به زنبورهای آلمانی پیوسته است.
گرانترین بازیکنان زیر 21 سال جهان // صبح تاسوعا کار شود
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين