امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/12 - 10:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعطای تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به مدد جویان کمیته امداد

به گزارش بابل نوین،اعطای تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به مدد جویان کمیته امداد

امیر آدینه لو مدیر کمیته امداد شمال غرب تهران در گفت‌وگو با خبرنگارماعنوان کرد:طی شش ماهه نخست امسال۱۴۵ نفر از مددجویان مورد حمایت این نهاد در حوزه کاریابی برای اشتغال به کارگاه ها و شرکت ها معرفی و مشغول به کار شده اند که در سال اول۱۰۰درصد بیمه حق کارفرما و در سال دوم۵۰ درصد توسط کمیته امداد پرداخت می شود.
وی در ادامه تصریح کرد:طرح های خودکفایی برای مددجویان پس از برگزاری دوره های آموزشی و مهارت آموزی که با هدف افزایش دانش فنی، توانمندسازی، ایجاد اعتماد به نفس و انگیزه انجام می شود، گواهینامه اعطا شده و وام های اشتغال در غالب تسهیلاتی با سود کم به آن ها داده خواهد شد .
وی افزود:همچنین به منظور رفع نیازهای مختلف از جمله مشکلات درمانی، تحصیلی، آموزشی، مسکن و غیره به مددجویان و افراد واجد شرایط نیز۴۱۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به مبلغ بیش از۸ میلیارد ریال پرداخت شده است.
آدینه لو در ادامه با اشاره به حمایت خیرین از ایتام اظهار داشت:در حال حاضر بیش از یک هزار و۵۰۰ فرزند یتیم و محسنین توسط ده هزار حامی و خیر مورد حمایت های مادی و معنوی قرار گرفته که بیش از۳۶۰ نفر آن ها را ایتام و مابقی در طرح محسنین را شامل می شوند.
مدیر کمیته امداد شمال غرب تهران در پایان خاطرنشان کرد:سرانه نقدی ماهانه هر یتیم۳۰۰ هزار تومان و فرزندان محسنین۱۰۰ هزار تومان است و نیکوکاران می توانند برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین و سایر کمک های دیگر به افراد نیازمند از طریق سامانه تلفنی۷۳۵۵ اقدام کنند.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين