امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/14 - 17:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان
با حضور سردار نقدی

عملیات آب‌رسانی گروه جهادی «شهید موسی صدر» در بابل به بهره‎برداری رسید +تصاویر

افتتاح پروژه آب‌رسانی گروه جهادی "شهید موسی صدر" با دستان سردار نقدی و با ذکر حضرت ابوالفضل العباس(ع) در روستای محروم بندپی شرقی بابل انجام شد.

asli-naghdi-babol-95

به گزارش بابل نوین، صبح امروز با حضور سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین عملیات آب‌رسانی به روستای زربوت بخش بندپی شرقی بابل به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم سردار نقدی به عنوان میهمان ویژه به سخنرانی پیرامون اصل ماهیت شکل‌گیری اردوهای جهادی با تاسی از فرهنگ خدمت‌رسانی اهل بیت(ع) به مردم پرداخت و در نهایت با بررسی ابعاد اجتماعی آن در بین کشورهای مختلف صدور این فرهنگ به سراسر دنیا را کاری ارزشمند دانست.

در بخش دیگری از این مراسم ضمن افتتاح از این پروژه آب‌رسانی که توسط گروه جهادی “شهید امام موسی صدر” مرکز جامعه المصطفی العالمیه انجام شد، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در بین تیم ۵۰ نفره این گروه جهادی به سینه‌زنی در رسای شهدای دشت کربلا و حضرت ابوالفضل(ع) پرداخت.

گفتنی است این طرح آب‌رسانی جهادی به طول ۹ کیلومتر در مدت یک هفته کار شبانه‌ورزی در ایام محرم امسال توسط طلاب خارجی مشغول به تحصیل در ایران از ۱۸ کشور دنیا با حدود ۵۰ میلیون تومان هزینه به بهره‌برداری رسید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين