امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/14 - 18:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان
گل بچه محل‌های هادی در شماره ابدی

شمالی‌ها در دقیقه ۲۴ ساختند و زدند!

در سیاهپوش ترین روز سکوهای آزادی سپیدترین فوتبال ایران را دیدیم، بی اغراق با تسلط و غرور و عاری از دستپاچگی همیشگی و نرمه ترس مقابل کره ای ها.

به گزارش بابل نوین، ماندگاری این گل به زمان ثبتش هم هست، همان دقیقه ای که یکسالی می شود به آن احترام می گذاریم، ۲۴ و گل به کره جنوبی در تاسوعای ۱۴۳۸ قمری توسط بچه محل های صاحب ابدی این عدد.

گل ۱۰ امتیازی شدن ایران در مسیر جام جهانی روسیه را شمالی ها ساختند و زدند، همان منطقه ای که تیمی در لیگ برتر ندارد اما ۵ بازیکن اصلی تیم ملی مقابل کره جنوبی را تشکیل می دادند.
سعیدعزت‌اللهی گیلانی پس از کمی پیشروی فکورانه پاس طولی به همولایتی اش علیرضا جهانبخش می‌دهد که می برد برای مازندرانی همسایه‌اش رامین رضاییان و او هم به هم استانی سابق و گلستانی بغل دستی اش، سردار آزمون می سپارد و تک ضربه گل.
گل ملی مان محصول مشترک گیلان، مازندران و گلستان بود که ۷۰ هزار کیلومتر رویهم مساحت دارند اما بهترین تیم های شان با قدمتی نیم قرنی در لیگی پایین تر از سطح عالیه فوتبال ایران به میدان می روند.
به گل ایران جور دیگری هم نگاه کنید، سه لژیونر با شراکت یک پشیمان شده و بازگشته از لیگ ترکیه موفق شدند دروازه را باز کنند. آنها با هم به اندازه سون تاتنهام و اثر گذارترین بازیکنان لیگ انگلستان شهرت ندارند اما بی اغراق کیفیت شان به مراتب والاتر از آنی بود که کابوس گلرهای جزیره ست. تیم کیروش خیلی اسم ندارد منتها رسم تا دلتان بخواهد، تا  دشت میانگین ۲ و نیم امتیاز در چهار بازی اول.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين