امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نشر سوره امروز در بابل برگزار می‌کند

دورهم خوانی کتاب «شب موصل»

کتاب "شب موصل" روایت آزاده محمد حسین منصف از اردوگاه عراق در زمان جنگ تحمیلی در فروشگاه سوره مهر بابل دورهم خوانی می‌شود.

۸۳۰۴_۶۰۰_۸۰۰

به گزارش بابل نوین، انتشارات سوره مهر وابسته به حوزه هنری کشور در اقدامی فرهنگی جلسه دورهم خوانی کتاب ” شب موصل” که شامل خاطرات محمدحسین منصف آزاده بابلی است رادر این شهر برگزار می کند.

این کتاب که در به قلم حسن شیردل و مصاحبه برادرش حسین شیردل در مرداد۱۳۹۰ با ۳۰۴ صفحه در قطع رقعی به چاپ رسیده است نگاهی به جنگ ایران و عراق و خاطرات اسیران ایرانی در اردوگاه موصل عراق دارد که توسط انتشارات سوره مهره حتی چاپ پنجم خود را پشت سر گذاشته است.

از نکات قابل توجه در این کتاب روایت دقیق و موشکافانه منصف عضو فعلی شورای اسلامی شهر بابل به همراه توانمندی شیردل در طراحی دقیق سئوالات و برانگیختن مصاحبه‌ شونده برای بیان تمام خاطرات و رویدادها، «شب موصل» ر ابه اثری خوش‌خوان و البته مستند تبدیل کرده است.

درباره فصل‌های این کتاب باید گفت: فصول چهارگانه کتاب به فراخور حجم مطالب، کم و زیاد هستند. فصل سوم که به اسارت منصف منتهی می‌شود، بیشترین حجم و فصول اول و چهارم هم کمترین صفحات کتاب را به خود اختصاص داده‌اند، اما همه در یک چیز مشترک هستند: جذابیت و حس‌برانگیزی برای مخاطب که جزو نقاط قوت این کتاب در حوزه دفاع مقدس است.

گفتنی است جلسه دور هم خوانی این کتاب امروز شنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۵ الی ۱۸ در مجتمع عطر زیستان بابل فروشگاه کتاب سوره مهر برگزار خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين