امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قیمت طلا و سکه در بازار + جدول

بر اساس گزارش های رسیده طی هفته گذشته ، در اکثر موارد شاهد نوسانات جزئی قیمت طلا و سکه در بازار بودیم.

به گزارش بابل نوین، به گزارش خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان هر گرم طلای ۱۸ عیار در اوایل هفته گذشته حدود ۱۰۹ هزار تومان به بازار عرضه شد.این درحالی است که از اواسط هفته به دنبال برخی شاخص های اقتصادی اعم از بالارفتن ارزش سهام و دلار در برابر سایر ارزها روند صعودی به خود گرفت .

بررسی نرخ سکه در بازار داخلی بیانگر آن است که انواع سکه نوسانات جزئی را در بازار تجربه کرده است.

دراین راستا محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر در گفتگو با خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه در هفته گذشته انس جهانی طلا با کاهش قیمت روبرو شد، اظهار داشت: در روزهای پایانی هفته گذشته به دنبال اعلام برخی شاخص های اقتصادی مجددا قیمت جهانی طلا کمی افزایش یافت.

وی در خصوص وضعیت طلا در بازار داخل گفت: با توجه به ایام محرم و تعطیلات اخیر، تقاضا برای طلا و سکه در بازار به شدت کاهش یافته است.

کشتی آرای ادامه داد: طی هفته گذشته برخی انواع سکه هزار الی هزار و ۵۰۰ تومانی و طلای ۱۸ عیار ۱۰۰ الی ۲۵۰ تومانی نوسان  قیمت را تجربه کرده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در خصوص عمده دلایل کاهش قیمت جهانی طلا در هفته های اخیر بیان کرد: بالا رفتن ارزش سهام و ارزش دلار در برابر سایر ارزها، افزایش عرضه طلا در بازارهای جهانی کاهش قیمت را رقم زده است.

رکود بر بازار داخل سایه انداخته است

همچنین محمد ولی نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران در گفتگو با خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: با توجه به تعطیلی بازار داخلی به سبب ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان در هفته گذشته  و به دنبال افت قیمت جهانی طلا ،رکود بر بازار  داخل حاکم است.

وی در خصوص عمده دلایل افت قیمت جهانی طلا در هفته های اخیر بیان کرد: مشکلات اقتصادی کشورهای اروپایی و آمریکایی و نوسانات نرخ دلار منجر به افت قیمت جهانی طلا و بازار داخلی شده است.

محمدولی تصریح کرد: انتظار داریم با اتمام تعطیلات از هفته آینده و افزایش تقاضا بازار از رکود خارج شود و به روال سابق برگردد.

کالا ۱۷ مهرماه ۱۸ مهرماه ۱۹ مهرماه ۲۲مهر ماه
سکه طرح قدیم یک میلیون و ۸۲ هزار و ۹۰۰ تومان یک میلیون و ۸۲هزارو ۶۰۰تومان یک میلیون و ۸۵هزارو ۶۰۰تومان یک میلیون  و ۸۳ هزار و ۶۰۰تومان
سکه طرح جدید یک میلیون و
۸۱هزارتومان
یک میلیون و
۸۱ هزار تومان
یک میلیون و
۸۵هزارتومان
یک میلیون و
۸۶هزارتومان
نیم سکه ۵۴۶هزار تومان ۵۴۶هزار تومان ۵۴۸هزار تومان ۵۴۸هزار تومان
ربع سکه ۲۸۷هزار تومان ۲۸۷ هزار تومان ۲۸۷ هزار تومان ۲۸۷ هزار تومان
سکه یک گرمی ۱۸۰هزار تومان ۱۸۰ هزار تومان ۱۸۰ هزار تومان ۱۸۰ هزار تومان
هر انس طلای جهانی یک هزار و
۲۵۸دلار  و ۶۰ سنت
یک هزار و
۲۵۸دلار و۶۰سنت
یک هزار و
۲۶۴دلار و ۵۰ سنت
یک هزار و
۲۶۰دلار
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۹ هزار و ۹۴۳تومان ۱۱۰ هزار و ۲۴۱تومان ۱۱۰ هزار و ۴۲۷تومان ۱۱۰ هزار و ۱۲۷تومان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين