امروز : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/23 - 1:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دست‌نشان: مقابل پرسپولیس کارم راحت‌ است

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌ نفت‌ آبادان، گفت: مقابل پرسپولیس از لحاظ روانی کار بسیار راحتی دارم چرا که شرایط حریف باعث می‌شود بازیکنان با قدرت کارشان را دنبال کنند و نیازی به کار روانی مربی ندارند.

به گزارش بابل نوین،  نادر دست‌نشان در مورد پیروزی صنعت نفت‌ آبادان در نشست خبری،‌گفت: بازی بسیار سنگین بود. بعد از چهار بازی که با وجود شایستگی متاسفانه نتیجه نگرفتیم که طی دو دیدار آن تساوی را با شکست و پیروزی را با تساوی عوض کردیم توانستیم مقابل تیم خوب ماشین‌سازی به پیروزی برسیم. بازیکنان تیم روز گذشته عملکرد خوبی داشتند و سه بار دروازه‌ حریف را گشودند. بعد از اشتباهاتی که در دو سه بازی قبل داشتیم علاوه بر عدم دریافت گل برنده شدیم.

وی افزود:  مقابل تیمی بازی می‌کردیم که ۳-۴ مهره با تجربه جام جهانی در اختیار دارد. ماشین‌سازی تیمی استخوان دار و پر مهره است. در نیمه اول بازی حریف با تجربه خود ما را از سرعت انداخت. در نیمه دوم با تعویض‌ها و تذکراتی که دادیم از سرعت خود در دو جناح استفاده کردیم و توانستیم از عمق به حریف ضربه بزنیم این پیروزی را به مردم آبادان که چنین بازیکنان جوان و جسوری دارند که مقابل تیم پر مهره ماشین‌سازی آنقدر خوب بازی می‌کنند تبریک می‌گویم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در مورد بسته ماندن دروازه تیمش در این دیدار خاطرنشان کرد:‌ این مسئله نکته مثبتی بود. در چند هفته اخیر از این مسئله آسیب خوردیم اما در این مدت روی دفاع خیلی کار کردیم. امیدوارم استحکام خط دفاعی در مسابقات آینده هم حفظ شود.

دست‌نشان در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد سانتویا راضی نبوده که این بازیکن را خیلی کم به میدان می‌فرستد، اظهار داشت:‌ از این بازیکن دیروز در اواخر بازی استفاده کردیم. نیاز به کار بیشتری برای رسیدن به کیفیت مطلوب دارد. این مسئله زمان بر است.

وی در مورد اینکه در هفته دهم باید به مصاف پرسپولیس بروند، اظهار داشت:‌بازی بسیار مهمی در پیش داریم. پرسپولیس از لحاظ، موقعیت، امکانات، پول و کیفیت همه شرایط را دارد. این مسابقه فرصت خوبی برای جوانان تیم است که مثل دیدار مقابل استقلال کیفیت خود را به نمایش بگذارند. از لحاظ روانی کار بسیار راحتی دارم چرا که بازیکنان ما در این مسابقه نیاز به توصیه برای داشتن انگیزه ندارند و خود بازی شرایطی دارد که انگیزه بازیکنان بالا می‌رود. مرکز توجه تمام فوتبال ایران روی پرسپولیس و استقلال است و این مسئله ما را امیدوارم می‌کند که بازی خوبی را مشاهده کنیم. پرسپولیس در فاز دفاعی و حمله بسیار مستحکم و با برنامه است.

دست‌نشان در مورد اینکه سیروس پورموسوی اعلام کرده همه ایران برای قهرمانی پرسپولیس بسیج شدن و آیا او قبل از دیدار مقابل این تیم چه نظری ندارد، خاطرنشان کرد:‌به نظرات همه دوستان احترام می‌گذارم اما بنده به تیم خودم فکر می‌کنم. باید تیمم را در بهترین شرایط حفظ کنم و به این مسائل کاری ندارم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين