امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
آبی ها به امید سکوی سوم قبل از تعطیلات

سورپرایزپارتی در رختکن استقلال !

برد عالی مقابل سایپا و شاید پیروزی مقابل فولاد ؛ چقدر احتمال دارد استقلال تیم سوم لیگ قبل از تعطیلات باشد؟

به گزارش بابل نوین، علیرضا منصوریان از اولین روزهای حضور خود از مسئولین وقت این باشگاه خواست تا با حل مشکلات مالی کمک کنند تا او در مسیر موفقیت گام بردارد.
سرمربی جوان آبی ها که فصل گذشته تاثیر مشکلات مالی بر تیم را با پوست و گوشت خود لمس کرده بود امیدوار بود تا این کابوس در استقلال برای او تکرار نشود.
آبی پوشان حالا زیر نظر سرمربی جوان این تیم به روزهای خوب رسیده اند. استقلال سه هفته متوالی دیدارهای مهم را یکی پس از دیگری می برد و دیگر آن تیم نا امید انتهای جدولی نیست. سید رضا افتخاری که این روزها حتی یک بازی استقلال را هم از دست نمی دهد بعد از برد آبی پوشان راهی رختکن این تیم شد تا به رسم بازی های گذشته اولین نفری باشد که برد را به آبی پوشان تبریک می گوید. او که معتقد است اگر در ورزشگاه حضور نداشته باشد، آبی ها برنده نمی شوند بعد از تبریک به آبی پوشان با درخواست نفر اول تیم فوتبال استقلال مواجه شد. کاپیتان استقلالی ها از مدیر عامل این باشگاه خواست تا با قول پرداخت پاداش مزد درخشش بازیکنان را پیش از آنکه عرق آنها خشک شود پرداخت کند اما افتخاری که مدیریت هزینه ها و حساب های استقلال یکی از ماموریت های اصلی او به شمار می رود هرگز حاضر نشد تا به استقلالی ها رقم دقیق پاداش را اعلام کند. البته افتخاری به استقلالی ها این وعده را داد که با انتخاب وزیر جدید ورزش و جوانان برای مشکلات مالی این باشگاه گشایش حاصل خواهد شد.

 


حضور نماینده علی شفیع زاده در رختکن استقلال اما باعث شد تا بازیکنان استقلال پاداش سومین برد متوالی خود را خیلی زود دریافت کنند. برادران شفیع زاده که برای برد در دربی نیز برای تیم منصوریان پاداش در نظر گرفته بودند از جمله استقلالی هایی هستند که از ابتدای فصل و با حضور منصوریان چراغ خاموش در کنار این تیم حضور دارند.
این اولین کمک این دو به استقلال منصوریان نبود و البته با تکرار درخشش آبی پوشان آنها قطعا بیشتر به خرج خواهند افتاد. آنها که البته ترجیح دادند چراغ خاموش در کنار استقلال فعالیت کنند برای اولین بار در هنگام عقد قرار داد استقلال با امید ابراهیمی به کمک این باشگاه آمدند تا استقلال در جنگ با غول های قطری برنده باشد و شماره ۶ محبوب سکوها برای فصل سوم نیز آبی پوش باشد.
دومین مرتبه ای که نام این دو در کنار استقلال شنیده شد به پرونده پادوانی باز می گردد. زمانی که مدافع مورد علاقه منصوریان برای استقلالی شدن نیاز به کمک مالی داشت و این بار هم با امداد آبراموویج های جنوبی  بود که استقلال توانست این مهره ارزشمند را به ترکیب خود اضافه کند.
اکنون با نزدیک شدن به میانه فصل در روزهایی که آرام آرام سایه مشکلات مالی بر استقلال آشکار می شود، حضور و کمک  شفیع زاده ها استقلال تحت امر منصوریان را برای روزهای بهتر امیدوار نگه می دارد. فضا و روحیه ای که منصوریان امیدوار است دست کم تا بازی فولاد در رختکن استقلال حاکم باشد تا شاید قبل از تعطیلات استقلال روی سکوی سوم ایستاده باشد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين