امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/23 - 21:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش زمانی به شایعه احتمال تغییرات در استقلال

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به شایعه تغییرات در این باشگاه گفت: این مسائل پیش‌داوری است.

به گزارش بابل نوین،  حسن زمانی در خصوص اینکه عملکرد تیم استقلال مقابل سایپا را چطور دید، گفت: بازی خوبی صورت گرفت و همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم استقلال رفته رفته بهتر می‌شود.

وی افزود: کادر فنی و علیرضا منصوریان ترکیب استقلال را تقریبا شناخته و از مهره‌های خوب استفاده می‌کند. اگرچه بازیکنان باید از فرصت‌ها بهتر استفاده کنند که تیم نتایج بهتری کسب کند ولی روند رو به رشد استقلال را هم می‌بینیم و هم قابل پیش‌بینی بود.

عضو هیأت مدیره استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود نفراتی مانند جهانیان به دلیل ارتباط با گودرزی از هیأت مدیره استقلال کنار رفته و با حضور وزیر جدید نفرات جدیدی به جمع مدیران آبی‌پوشان اضافه خواهد شد، گفت: اینها پیش‌داوری است. اجازه بدهید وزیر انتخاب شود آنوقت در موردش صحبت می‌کنیم ولی اگر این حرف‌ها الان مطرح می‌شود فقط گمانه‌زنی است.

زمانی از تاخیر در برگزاری نشست آینده هیأت مدیره استقلال خبر داد و گفت: احتمالا با توجه به برگزاری مراسم جلسه رای اعتماد به وزیر شاید نشست آینده هیأت مدیره با کمی تاخیر برگزار شود.

وی در خصوص اینکه آیا مشکل استقلال با اسپانسر برای پرداخت پول به بازیکنان برطرف شد یا خیر، گفت: این مشکل حل شده و مطالبات بازیکنان در ماه جاری پرداخت خواهد شد.

زمانی در پایان در خصوص اینکه جو مجلس شورای اسلامی نسبت به سلطانی‌فر و انتخابش چگونه است، گفت:‌چیزی که من می‌بینم جو نسبت به سلطانی‌فر مثبت است. بقیه‌اش را نمی‌دانم./آ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين