امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور بیش از ۲۵۰۰ بسیجی در شهرستان بابل برگزار خواهد شد

فرمانده سپاه بابل از برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس» به صورت 2 مرحله‌ای با حضور بیش از 2500 بسیجی در این شهرستان خبر داد.

محمدپور حجاب

به گزارش بابل نوین، علی‌اکبر محمدپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: آمادگی خردمندانه در بین نیروهای بسیجی در پاس‌داشت امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش محوری ایفا می‌کند.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش “الی بیت‌المقدس” در سطح شهرستان‌های استان مازندران افزود: در این رزمایش حفظ انسجام در بین نیروهای مردمی و بسیجی برای دفاع از کوی و برزن در مقابله با تهدیدات احتمالی داخلی مورد توجه است که با تمهیدات اندیشیده شده  شهرستان بابل با توجه به داشتن جغرافیای وسیع در مناطق جنگلی و شهری با استعداد بیش از ۲۵۰۰ بسیجی از گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر بصورت ۲ مرحله‌ای برگزار خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل ادامه داد: در روزهای پنج شنبه ششم و جمعه هفتم آبان مرحله اول این رزمایش برای اولین بار در سطح منطقه جنگلی فیروزآباد بخش بندپی‌شرقی بابل با حضور نیروهای عمل کننده به اجرا در خواهد آمد.

این مقام مسئول تصریح کرد: برای اولین بار مرحله اول این رزمایش در ۳۶ ساعت بصورت فشرده با تاسی از حادثه حادثه چهارم و پنجم بهمن سال۶۰ جنگل‌های آمل و مبارزه انقلابیون با عناصر کمونیست برگزار می‌شود تا نشان دهیم بسیجیان با اقتدار در همه جای این خطه از ایران اسلامی گوش به فرمان رهبری آماده جان‌فشانی هستند.

وی با اشاره به آمادگی گردان های رزمی بسیج در مبارزه با دشمنان داخلی و حتی تهدیدات خارجی افزود: امروز بسیجیان ما با حضور در رزمایش های مختلف در طول سال نشان می‌دهند که هیچ وقت از حفظ ارزش های انقلاب اسلامی کوتاه نیامده و در مسیر تحقق انقلاب مهدوی تمام تلاش خود را انجام خواهند داد.

محمدپور ادامه داد: مرحله دوم این رزمایش با رویکرد دفاع از کوی و برزن، مقابله با نا آرامی‌ها و در شرایط بحرانی کمک و امداد رسانی به مردم منطقه حادثه دیده مورد نظر در روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان با وسعت بیشتر در سطح ۱۰ حوزه برادر و یک حوزه خواهر در بخش‌های مختلف شهرستان بابل برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اقتدار ایران در عرصه‌های داخلی و خارجی گفت: ما امروز هرچه داریم از برکت خون شهدا و دلاور مردی‌های مردم غیور ایران اسلامی است که همیشه پشتیبان ولایت فقیه و نظام مقدس بوده و هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل در پایان گفت: نیروهای بسیج در مسیر حرکت پیشرفت ایران اسلامی در عرصه‌های نظامی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی گوش به فرمان رهبری اقدام و عمل متقارن در مقابل هر نوع تهدیدی برعلیه ایران را بدون پاسخ نخواهند گذاشت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين