امروز : یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۲:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاره محبوب پرسپولیسی‌ها آبی‌پوش می‌شود؟

منصور پورحیدری روی تخت بیمارستان است اما استقلالی‌های قدیمی می‌خواهند به پاس سال‌ها تلاش و زحمت این مرد بزرگ به افتخارش بازی نمادینی میان استقلال سال 1990 و تیم پیشکسوت‌های بارسلونا برگزار کنند.

به گزارش بابل نوین، کاظم اولیایی که سال‌ها پیش مدیرعامل باشگاه استقلال بود و با استقلال در آسیا قهرمان هم شد پایه‌گذار این بازی است. به احتمال زیاد این بازی در تعطیلات دوباره لیگ برگزار خواهد شد و استقلالی‌های سال ۱۹۹۰ که همگی شهره فوتبالی‌ها هستند در این بازی با پیراهن استقلال مقابل تیم پیشکسوت‌های بارسلونا به میدان خواهند رفت. دیدار فوق بدون شک جذابیت‌های بسیاری خواهد داشت و فوتبالدوستان استقبال ویژه‌ای از آن خواهند کرد. بخصوص اینکه پای منصور پورحیدری هم وسط است. مردی که با استقلال در بازی‌های داخلی و خارجی به فتوحات ارزشمندی دست یافته است.

اگر از همه عوامل آن بازی دعوت شده باشد به احتمال فراوان باید شاهد حضور احمدرضا عابدزاده هم در ترکیب استقلال بود. عابدزاده یکی از ارکان اصلی قهرمانی آن تیم بود و در کنار بازیکنانی همچون نامجومطلق، شاهرخ و شاهین بیانی، مهدی فنونی‌زاده، صمد مرفاوی و صادق ورمزیار ترکیب بسیار شگفت‌انگیزی را تشکیل داده بودند. آن تیم به مربیگری منصور پورحیدری فتوحات ارزشمندی در فوتبال ایران داشت و بعید نیست که احمدرضا عابدزاده نیز پس از سال‌ها دوباره در ترکیب استقلال دیده شود. برگزاری این بازی می‌تواند جذابیت‌های بسیاری برای اهالی فوتبال داشته باشد و اگر عابدزاده به دعوت استقلالی‌ها پاسخ مثبت بدهد این بازی یکی از به یادماندنی‌ترین بازی‌های تاریخ فوتبال ایران خواهد شد. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم شماره یک محبوب فوتبال ایران که هم میان آبی‌ها دروازه‌بان ارزشمندی است و هم میان سرخ‌ها در این بازی دیده خواهد شد یا خیر. برخی اعتقاد دارند که احمدرضا حتما می‌آید تا خاطرات آن تیم زنده شود./آ
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين