امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۲۰:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقلال ۱ – ۰ مس کرمان / گل طلایی محسن کریمی مس را حذف کرد

تیم فوتبال استقلال مقابل مس کرمان در وقت‌های اضافه به پیروزی رسید و به مرحله یک هشتم جام حذفی صعود کرد.

استقلال-1-0-مس-کرمان-گل-طلایی-محسن-کریمی-مس-را-حذف-کرد

 

به گزارش بابل نوین، در ادامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم مس کرمان رفت که  بازی با نتیجه مساوی بدون گل در ۹۰ دقیقه وقت قانونی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید و در نهایت استقلال در وقت‌های اضافه توانست یک بر صفر تیم مس را شکست بدهد و به مرحله یک هشتم جام حذفی صعود کند.

ترکیب استقلال :

مهدی رحمتی، پادوانی، رابسون، یعقوب کریمی، مگویان، فرشید باقری( از دقیقه ۹۳ بهنام برزای)، مجتبی حق دوست،( از دقیقه ۵۰ فرشید اسماعیلی) جابر انصاری،  محسن کریمی، بختیار رحمانی( از دقیقه ۵۳ علی قربانی) و کاوه رضایی

ترکیب مس کرمان:

رضا حیدری، بهنام داداش وند، مجید ایوبی،، وحید اسماعیل بیگی، محمدرضا زینالی خیری، علیرضا ابراهیمی فرزاد حسین خانی، محسن دلیر( از دقیقه ۴۵ مهدی دغاغله( از دقیقه ۷۳ مهدی تیکدری)، علیرضا قاسمی( از دقیقه ۹۰ سجاد اژدر)، میلاد پورصف شکن، احمد زنده روح

 

دقایق حساس

دقیقه ۸ : سانتر یعقوب کریمی روی دروازه ارسال شد و در آستانه رسیدن به انصاری گلر تیم مس مانع این اتفاق شد.

دقیقه ۱۴ : پاس عمقی بختیار رحمانی در موقعیت مناسب به محسن کریمی رسید و پاس کات بک این بازیکن را دروازبان مس کرمان راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۲ : روی یک پاس در عمق بازیکن تیم فوتبال مس کرمان در محوطه شش قدم صاحب توپ شد و با یک شوت روی پا و محکم توپ را به تیر دروازه استقلال کوبید و به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶ : ضربه محسن دلیر را مهدی رحمتی با یک واکنش مناسب دفع کرد.

دقیقه ۵۰: ضربه مجکم کاوه رضایی را حیدری با جای گیری مناسب به راحتی به آغوش کشید.

دقیقه ۵۸: سانتر روی دروازه مس کرمان ، توپ از کاوه رضایی رد شد و جابر انصاری با یک ضربه سرضرب و سنگین قصد بازکردن دروازه حریف را داشت که توپ به کمر ایوبی برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه ۶۶ : سانتر یعقوب کریمی با ضربه سر کاوه رضایی به سمت دروازه حیدری هدایت شد اما با فاصله بسیار کم و خطرناک به بیرون رفت.

 دقیقه ۸۸: مهدی تیکدری  چند بازیکن استقلال را دریبل کرد و در شرایط تک به تک با رحمتی قرار گرفت اما ضربه آخر را به دستان مهدی رحمتی کوبید.

دقیقه ۹۵ : اشتباه رابسون می رفت که تیکدری را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما این بازیکن با یک تکل مناسب اشتباه خود را جبران کرد.

دقیقه ۱۱۳ (گل اول برای استقلال توسط محسن کریمی) : پاس علی قربانی برای محسن کریمی و حرکت این بازیکن در عمق ، در موقعیتی تک به تک با یک ضربه بغل پای زمینی به زیبایی قفل دروازه مس کرمان را گشود.

منبع :نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين