امروز : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/10/31 - 20:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابراهیم‌زاده: افراد به کار خودشان برسند و حب و بغض را کنار بگذارند

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان از شاگردانش تمجید کرد.

ابراهیمزاده-افراد-به-کار-خودشان-برسند-و-حب-و-بغض-را-کنار-بگذارند

به گزارش بابل نوین، منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال و مس کرمان که با شکست یک بر صفر تیمش و حذف در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی همراه بود، اظهار  داشت: در درجه اول خوشحالم که بعد از مدت‌ها دوستان رسانه‌ای را زیارت می‌کنم. در درجه دوم هم افتخاری است که به تیم مس می‌کنم و بازیکنانم که توان فوتبالی‌شان را نشان دادند. ما در ۹۰ دقیقه و به خصوص دقایق پایانی می‌توانستیم برنده باشیم.

وی افزود: با آنالیزی که کرده بودیم، استقلال را از کناره‌ها، عمق و غیره بسته بودیم و موقعیت آنچنانی به این تیم ندادیم. ما کاری که می‌خواستیم انجام دادیم و به استقلال دیکته کردیم که به چه شکل بازی کنند. همین مسئله باعث شد فوتبال خوبی ارائه کنیم و با این وضعیت در آینده شرایط مس بهتر و بهتر خواهد شد تا بتواند در آینده دوباره همان جایگاه قبلی را داشته باشد. تیمی لیگ برتری شود، تیمی آسیایی شود و بتواند جایگاه سابق را داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان درباره امیدواری‌اش برای صعود به لیگ برتر گفت: می‌دانید که شرایط لیگ یک بیشتر فیزیکی است و در لیگ برتر بیشتر فنی است. ما برنامه‌ریزی‌مان در مس یک ساله نیست و دو ساله برنامه‌ریزی کرده‌ایم که هم پشتوانه‌سازی کنیم و هم صرفه‌جویی کنیم و لیگ برتری شویم. این کار را اکنون کرده‌ایم و به نظرم در نیم فصل دوم بهتر خواهیم شد و طبق برنامه پیش خواهیم رفت و می‌توانیم لیگ برتری هم بشویم.

ابراهیم‌زاده درباره از دست رفتن موقعیت‌های تیمش اظهار داشت: این را خودم هم گفتم که اگر در دقایق ابتدایی و اواخر بازی، بازیکن جوان ما از خود گذشتگی می‌کرد و پاس می‌داد، می‌توانستیم برنده هم باشیم. ممنون هستم که شما خبرنگاران نکات مثبت تیم ما را دیدید، اما به من گفتند که گزارشگر این بازی فقط جنبه‌های منفی تیم ما را گفته است و نمی‌دانم به کدام مسئله توجه کنم. امیدوارم فقط افراد به کار خودشان برسند و حب و بغض را کنار بگذارند. بازیکنان ما هم باید با این بازی‌ها تجربه‌اندوزی کنند و از این مسائل و فرصت‌سوزی‌ها درس بگیرند. شرایط تیم ما خوب است و با همین وضعیت ما در لیگ دسته اول فقط یک شکست داشته‌ایم، اما هفت تساوی داریم که این مسئله هم به دلیل فرصت‌سوزی‌ها و کم‌تجربگی ماست، اما روندمان بهتر و بهتر می‌شود.

وی در خصوص اینکه تیمش موقعیت‌های خوبی ایجاد کرد و آیا فکر می‌کرده بتواند مقابل استقلال به این شکل عمل کند، خاطرنشان کرد: ما از ابتدا که وارد میدان شدیم، به این مسئله فکر کرده بودیم و دید‌مان این بود که می‌توانستیم استقلال را شکست بدهیم، اما با برنامه باید پیش می‌رفتیم. در نیمه دوم موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم و حتی در وقت‌های اضافه و بعد از گل استقلال پاس کاری‌های خوبی کردیم، پاس چیپ دادیم، یک و دو کردیم و موقعیت داشتیم. بازهم باید به بازیکنانم که غیرت کردند، خسته نباشید بگویم. بازیکنان جوانی که انگیزه فراوانی داشتند و به نظرم بازی‌های این چنینی که دیده می‌شود می‌تواند به جوان‌های هر شهری انگیزه بدهد تا توانایی‌های خود را نشان دهند.

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين