امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۴:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: از حرف‌های من سوء برداشت شد

سرمربی استقلال صحبت های خود در نشست خبری بعد از بازی با مس کرمان در مورد بحث جدایی کاوه رضایی را تصحیح کرد.

به گزارش بابل نوین، منصوریان :فکر میکنم منظور من به درستی در کنفرانس خبری منعکس نشد. در فوتبال ایران، همه بازیکنانی که قرارداد می بندند، برای دریافتی خود تاریخ مشخص می کنند. یعنی زمان پرداخت پول به همه بازیکنان در قراردادهایشان مشخص می شود و اگر پرداخت طبق زمان قید شده در قرارداد نباشد، خلاف قرارداد عمل شده و بازیکن می تواند معترض شده و درخواست فسخ نماید.

او افزود: این یک موضوع عمومی  در فوتبال ایران است و مربوط به همه تیمها می شود نه فقط استقلال. همه بازیکنان و باشگاهها چنین شرایطی دارند و این موضوع فقط به استقلال مربوط نمی شود و منظور من هم کل فوتبال ایران بود نه فقط استقلال.

منصوریان ادامه داد: کلیه بازیکنان و اعضایی که از فصل قبل در استقلال حضور دارند نیز پنجاه درصد از قراردادهای سال گذشته را دریافت نکرده اند اما چیزی که باعث شده آنها با عشق و علاقه در استقلال بمانند، اعتبار، بزرگی و عظمت استقلال و هواداران پرشمارش است. همه تلاش مدیر عامل محترم، اعضای هیات مدیره و اینجانب نیز این است که با همکاری اسپانسرها، مطالبات سال گذشته و امسال همه اعضای تیم پرداخت شود و در پایان فصل، هیچ بدهی از امسال باقی نماند.

منبع : سایت باشگاه استقلال

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين