امروز : دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/01 - 5:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

منافی: برانکو باید در مورد بازیکنان بی‌کیفیت خارجی پاسخگو باشد

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که برانکو ایوانکوویچ باید در مورد جذب دو بازیکن خارجی جوابگو باشد.

bbdf0d60d7a9365f4eb538537270ea0c_240_150_cropcenter

به گزارش بابل نوین، جواد منافی در مورد حضور  پلی‌یانسکی و پریمیوف دو بازیکن خارجی در پرسپولیس که با انتقادهای زیادی همراه شده است گفت: تنها کسی که باید در این مورد حرف بزند برانکو است و او باید جوابگوی جذب این دو بازیکن بی‌کیفیت باشد. آنها در اردوی اوکراین انتخاب شدند و بعد از اینکه مدیرعامل باشگاه این دو بازیکن را پیشنهاد داد، برانکو هم قبول کرد که این دو اوکراینی به پرسپولیس بیایند.

او در مورد حرف‌های اخیر رضا شاهرودی که گفته چرا کریم باقری در این زمینه سکوت کرده است تاکید کرد: باقری نباید در مورد این دو بازیکن حرف بزند چون او تصمیم نگرفته که آنها به پرسپولیس بیایند. اگر باقری حرف بزند و بگوید که آنها بی‌کیفیت هستند، آن وقت شاید برخی بگویند که حرف‌های باقری تیم را به حاشیه برد. فوتبالی‌ها و هواداران پرسپولیس همه چیز را خودشان به وضوح می‌بینند.

منافی عنوان کرد: وقتی قرار است بازیکن خارجی به پرسپولیس بیاید باید یک سر و گردن بالاتر از بازیکنان این تیم باشد ولی چنین چیزی را نمی‌بینیم. یکی از این اوکراینی‌ها مدافع وسط است اما می‌بینید که برانکو از او بازی نمی‌گیرد و به اجبار انصاری را از دفاع چپ به قلب خط دفاع آورده است. برانکو باید در مورد جذب اوکراینی‌ها توضیح بدهد.

منبع :نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين