امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۷:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک اتفاق جالب؛ تیمی به نام پاسارگاد در فوتبال فیلیپین!

شاید جالب باشد که بدانید تیمی به نام پاسارگاد در لیگ فوتبال فیلیپین وجود دارد.

به گزارش بابل نوین، همانطور که می توان حدس زد مالک این باشگاه یک ایرانی است که  اسماعیل صدیق نام دارد. او در رده سنین پایه در فوتسال ایران مشغول بود و پس از مهاجرت به فیلیپین به همراه چند ایرانی و مهاجر دیگر در سال ۱۹۹۶ یعنی ۲۰ سال پیش این باشگاه را تاسیس کرد.

باشگاه پاسارگاد، در فوتبال فیلیپین به PSG مشهور است و با توجه به گرایش مالک باشگاه به فوتسال ، این باشگاه در زمینه فوتسال قوی تر است در این حد که لیگ فوتسال در فیلیپین توسط مالک این باشگاه راه اندازی شد و حتی باشگاه پاسارگاد فیلیپین به نمایندگی از این کشور در جام فوتسال باشگاههای آسیا در سال ۲۰۱۳ شرکت کرد.

در فوتبال  هم این باشگاه در بالاترین لیگ فیلیپین قرار دارد و نکته عجیب اینکه تا سال ۲۰۱۴ سرمربیگری این باشگاه بر عهده خود مالک این باشگاه بوده است. اما اگر از وضعیت فعلی این باشگاه بخواهید بدانید این باشگاه در وضعیت اسفناکی به سر می برد و شاید در تمام لیگهای جهان تیمی کارنامه ای بدتر از این از خود به جا نگذاشته است. پاسارگاد که یک بازیکن ایرانی هم در ترکیب خود دارد در ۱۱ بازی صاحب ۱۰ شکست و تنها یک تساوی شده است و با ۵۸ گل خورده و ۴ گل زده و تنها یک امتیاز در قعر جدول لیگ دوازده تیمی فوتبال فیلیپین قرار گرفته است.

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين