امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/02 - 9:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه کربلای مازندران:

ورود بی‌رویه اجناس خارجی به کشور مایه تاسف و با اصل اقتصاد مقاومتی در تضاد است

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: باید جلوی نابودی ثروت‌ها را گرفت، به فرموده رهبری و به تعبیری گسترده کار و تلاش در زمینه اقتصاد مقاومتی جهاد مقدس است که در این مسیر ترویج فرهنگ کار و تلاش و خرید کالاهای ایرانی با کیفیت مسئله غیر قابل گذراست، ورود بی رویه اجناس خارجی به کشور مایه تاسف و با اصل اقتصاد مقاومتی در تضاد است.

_mg_5593

به گزارش بابل نوین، سردار محمد حسین بابایی در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه بابل اظهار کرد:  رهبری از سپاه و بسیج امنیت در زمینه‌های غذا و دارو را خواستار شدند تا مردم به مشکل نخورند و باید در این زمینه کارهای جدی انجام گیرد تا مردم آن را احساس کنند.

وی با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی افزود: اقتصاد مقاومتی در دو جبهه مردمی و مسئولان از سوی رهبری معظم انقلاب تبیین شده و سپاه به دلیل ویژگی‌هایی که دارد در این زمینه با کمک بسیج مردمی وارد عمل شد و تا حدودی موفق بود اما انتظار بیشتر از این است و باید همچنان تلاش کرد اما بخش دیگر اقتصاد مقاومتی به قوه مجریه و مقننه بر می‌گردد که باید وظایف خود را انجام دهند که امیدواریم آن‌ها هم موفق شوند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در ۲۸ شهریور امسال در جمع مسئولان سپاه تصریح کرد: رهبر انقلاب فرمودند” سپاه در زمینه‌های سازندگی، اقتصادی، عمرانی، محرومیت‌زدایی، امنیت، فرهنگی و هنری کارهای تاثیرگذاری انجام می‌دهد ولی باید به اطلاع عموم مردم برسد پس باید اطلاع‌رسانی را در ابعاد مختلف گسترش دهیم تا مردم بیشتر با برکات وجود سپاه و بسیج آشنا شوند.

این مقام مسئول ادامه داد: در جلسه یاد شده رهبر انقلاب از مجموعه‌های سپاه امنیت داخلی و خارجی را مطالبه کردند و درر زمینه امنیت داخلی رویکرد دیگری را تبیین فرمودند که امنیت فکری و فرهنگی با توجه مشکلات بسیاری که وجود دارد مورد نظر بود و در این مسیر باید بحث اشتغال حل شود تا در دیگر تحولات نیز اثر خود را در بین مردم نشان دهد.

سردار بابایی گفت: رهبر معظم انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی ۶ توصیه به دولت و دیگر مسئولان نظام و ۶ توصیه به مردم کردند که مهمترین آن استفاده بهینه از همه امکانات در دسترس، استفاده مطلوب از نیروهای جوان و ماهر، استفاده درست از نعمت‌های خدادادی بسیار بسیار زیاد که مورد غفلت واقع شده است را می توان برشمرد که برای موفقیت در اقتصاد مقاومتی راهی جز عمل به این  گفتار و خط مشی نداریم.

وی با تاکید بر تولیدات داخلی و نعمات موجود خدادادی در ایران اسلامی اظهار کرد: باید جلوی نابودی ثروت‌ها را گرفت، به فرموده رهبری و به تعبیری گسترده کار و تلاش در زمینه اقتصاد مقاومتی جهاد مقدس است که در این مسیر ترویج فرهنگ کار و تلاش و خرید کالاهای ایرانی با کیفیت مسئله غیر قابل گذراست،  ورود بی رویه اجناس خارجی به کشور مایه تاسف و با اصل اقتصاد مقاومتی در تضاد است.

این فرمانده ارشد نظامی مازندران با تاکید بر رعایت حقوق مردم در اقتصاد مقاومتی گفت: حق و حقوق مردم در اولویت قرار دارد و باید به جایی برسیم که در این زمینه و چرخه مالی در بازار با مشکل مواجه نشویم چون قرار است مشکلی از مردم حل شود و سپاه با توجه به هدف تشکیل آن به شدت پیگیر این مسئله است و از حقوق مردم در جریان مشارکت در اقتصاد مقاومتی در عرصه‌های تولیدی نمی‌گذرد.

بابایی افزود: باید با استفاده از ظرفی‌های شرکت‌های پشتیبان بتوانیم هم مواد اولیه مناسب و تجهیزات کاربردی را در اختیار مردم قرار دهیم  تا در چرخه توزیع و فروش درست عمل کنیم و زحمات تولیدکنندگان به هدر نرود و بازار مصرف نیز بصورت شایسته از این ظرفیت عظیم استفاده کند.

وی در پایان با تاکید بر تبلیغات مناسب و اطلاع‌رسانی درست به مسئولان ادارات، نهادها و سازمان‌های درگیر با مسئله اقتصاد مقاومتی گفت: سعی شود با استفاده از ظرفیت‌های تبلیغاتی، بنر، تلوزیون‌های شهری، تابلوهای ادارات کارهای تولیدی و کارآفرینان مردم مدار و موفق، کار و نوآوری در زمینه اقتصاد مقاومتی به مردم آمو‌زش و تبیین شود.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين