امروز : یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/02 - 17:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست هم‌اندیشی قرارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه بابل برگزار شد+ تصاویر

جلسه هم‌اندیشی قرارگاه جهاد اقتصاد مقاومتی سپاه ناحیه بابل با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد.

hasli

به گزارش بابل نوین، عصر امروز جلسه هم‌اندیشی قرارگاه جهاد اقتصاد مقاومتی سپاه ناحیه بابل با حضور سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران و مسئولان شهرستانی در سالن کنفرانس این ناحیه برگزار شد.

در  ابتدای این مراسم سرهنگ علی‌اکبر محمدپور مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه ناحیه بابل با عرض خیرمقدم به حاضرین توضیحاتی پیرامون چگونگی عملکرد این قرارگاه و ارتباط با ادارات و نهادهای همکار در این موضوع بیان و از لزوم توجه بیشتر به حرکت جهادی در اقتصاد مقاومتی سخن گفت.

در بخش دیگری از این نشست یدالله تقی‌پور مسئول بسیج سازندگی شهرستان بابل گزارش عملکردی با محوریت اقتصاد مقاومتی ارائه کرد و سپس حاضرین در جلسه شامل فرماندار ویژه شهرستان بابل، روسای ادارات کشاورزی، صتعت،معدن و تجارت، اصناف و جمعی از تولیدکنندگان، کارفرمایان فعال در زمینه اقتصاد مقاومتی و اساتید دانشگاه به ارائه نقطه نظرات خود در این زمینه پرداختند.

در پایان جلسه سردار بابایی با جمع‌بندی مطالب، نکاتی پیرامون هدف از اجرای اقتصاد مقاومتی با رویکرد نظرات مقام معظم رهبری تبیین و سپس با تاکید بر نحوه تبلیغ و اطلاع‌رسانی درست در زمینه فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان بابل از مسئولان حاضر در جلسه خواست تا تمام توان خود را در جهت استفاده از ظرفیت‌های انسانی موجود و نعمت‌های فراوان خدادای در منطقه بکار بندند.

گفتنی است در این نشست بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های باغداری، دامپروری و تکثیر و تولید گیاهان دارویی به روش مناسب، صنعتی و فراگیر تاکید شد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين