امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
در استادیوم بزرگ آزادی بابل طنین‌انداز شد

فریادهای مرگ بر آمریکا در اجتماع استکبارستیزان بابلی

فریادهای عدالتخواهی و استکبارستیزی در اجتماع بزرگ روز 13 آبان بابل در مجموعه ورزشی آزادی این شهر طنین‌انداز شد.

asli

به گزارش بابل نوین، اجتماع بزرگ مردم و مسئولان بابلی همراه با دانش‌آموزان ولایتمدار در استادیوم سرپوشیده آزادی این شهر با دادن شعارهای ممتد بر علیه آمریکا، اسرائیل غاصب و انگلیس دشمنان اصلی ایران اسلامی لحظات زیبا و غرور آفرینی را رقم زد.

۱

در ابتدای این مراسم همت احمدی رئیس آموزش و پرورش شهرستان بابل به عنوان سخنران همایش روز استکبارستیزی با یادآوری حماسه دانش‌آموزان ایرانی در انقلاب اسلامی اظهار کرد: هر روز که از ۱۳ آبان می‌گذرد ماندگاریش در دنیا با توجه به مسئله استکبارستیزی ماندگار تر خواد شد.

وی افزود: درست است که امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی به دلیل مبارزه با کاپیتولاسیون آمریکایی در زمان رژیم شاهنشاهی تبعید شد اما جسارت، آگاهی، بصیرت و اقتدار دانش‌آموزان و دانشجویان نگذاشت حرکت انقلاب اسلامی کم رنگ شود.

رئیس آموزش و پرورش بابل در پایان گفت: ۱۳ آبان یک روز نیست بلکه یک تاریخ ارزشمند و اثرگذار و ۱۳ آزاد است که در نهایت به فرار شاه از کشور و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی منجرب شد و این روز فریاد عدالت‌خواهی و استقلال‌طلبی مردم ایران است.

 در بخش دیگری از این مراسم گروه قرارگاه فرهنگی مسجد متشکل از دانش آموزان بابلی سرودهای حماسی انقلابی را اجرا کردند.

در پایان این مراسم با خوانش قطعنامه محکومیت جنایات آمریکا و اسرائیل کودک کش و فریادهای مرگ بر آمریکا حاضرین در سالن مراسم ۱۳ آبان بابل به کار خود پایان داد.

گفتنی است مراسم فوق از ساعت ۱۱ صبح آغاز شد و جمعیت حاضر در این اجتماع انقلابی بیش از چهار هزار نفر تخمین زده شد.

 

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين