امروز : دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۴ - ۲۰:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عرضه مرغ با قیمت ۷ هزار تومان در بازار تهران

به گزارش بابل نوین، مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در مورد وضع بازار مرغ اظهار کرد: قیمت مرغ در بازار نوسان‌ نداشته است و مرغ در بازار با قیمت ۶ هزار و ۹۰۰ تا ۷ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

وی تصریح کرد: طی یک ماه اخیر در روزهایی که عرضه با تقاضای بیشتر بالا رفت، قیمت مرغ ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان در نوسان صعودی بود اما هم‌اکنون نوسانی در بازار مرغ وجود ندارد و با افزایش قیمت مواجه نیستیم.

 

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران در تشریح وضع تولید مرغ در کشور، با تأکید بر اینکه رونق در تولید مرغ در کشور وجود دارد، اضافه کرد: تولید مرغ در شرایط فعلی خوب است و از خرداد ماه امسال تا امروز با بهبود فروش مرغ و رونق اقتصادی تولیدکنندگان مواجه هستیم.

وی ادامه داد: تولیدکنندگان مرغ در گذشته با مشکلات فراوانی مواجه بودند و اکنون با قدری افزایش قیمت به تولید امیدوار شده‌اند و فعالیت بسیار خوبی را در بحث تولید مرغ در دستور کار قرار داده‌اند.

 

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران با تأکید بر اینکه تولید مرغ بیش از مصرف کشور است، تصریح کرد: خوشبختانه در تولید مرغ با مازاد فرآورده‌ها مواجه هستیم.

یوسف‌خانی با اشاره به بازار ماهی اضافه کرد: مهر ماه را پشت سر گذاشتیم و اکنون در فصل صید ماهی در نوار شمالی کشور قرار داریم؛ استان‌های شمالی کشور در تأمین ماهی موردنیاز بازار نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای دارند.

 

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران اظهار کرد: یک‌سری اقلام در بازار ماهی با کاهش ۱۰ درصدی قیمت مواجه بودند و برخی اقلام هم رشد داشته‌اند؛ ۶۰ درصد اقلام در بازار ماهی با افزایش قیمت مواجه نبوده‌اند.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين