امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تغییرات احتمالی در وزارتخانه در اختیار صالحی امیری است/ شجریان شرایط جسمانی خوبی دارد

به گزارش بابل نوین، علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد رفتن علی جنتی از وزارتخانه و انتخاب صالحی امیری به عنوان وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز داشت: بالاخره بعد از صحبت‌های فراوان رضا صالحی امیری به وزارتخانه آمد. وی با شناختی که از فرهنگ جامعه ایرانی دارد، می‌تواند به پیشبرد موضوعات کمک زیادی کند.

 

مرادخانی همچنین در مورد حواشی موجود در معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همانطور که همه می‌دانند تمام موضوعات اصلی فرهنگی که بعضا با حواشی فراوانی همراه است، در معاونت هنری وزارتخانه خلاصه می‌شود. موسیقی، هنرهای تجسمی و بسیاری از شاخه‌های هنری زیر مجموعه معاونت ماست و باید در دوره جدید همچون گذشته با حساسیت به مباحث توجه شود.

 

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در مورد تغییر و تحولات احتمالی در این وزارتخانه گفت: در هر صورت اختیار با صالحی امیری است و ما به عنوان یک سرباز در امور فرهنگی خدمت می‌کنیم.

وی در انتها در مورد وضعیت محمدرضا شجریان نیز خاطرنشان کرد: به لطف خدا محمدرضا شجریان شرایط جسمانی خوبی دارد. هم اکنون وی در تهران در حال انجام فیزیوتراپی است و ما پیگیر حال او هستیم.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين