امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۷:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همسر ترامپ به نقض قوانین متهم شد

به گزارش بابل نوین، «ملانیا ترامپ» چند هفته قبل از این که به طور رسمی اجازه کار در آمریکا را داشته باشد ۱۰ فعالیت مربوط به «مدلینگ» در این کشور انجام داده است و ۲۰ هزار و ۵۶ دلار درآمد داشته است.

 

گزارشها درباره نقض قانون مهاجرت در آمریکا از سوی همسر نامزد جمهوری خواهان فقط چند روز مانده تا انتخابات آمریکا منتشر شده است. دونالد ترامپ در رقابت های انتخاباتی برای راهیابی به کاخ سفید، مواضع سختگیرانه ای را علیه قوانین مهاجرت و ناقضان آن اتخاذ کرده است.

 

ترامپ گفته است باید از سیستمی که قانونی بودن فعالیت کارگران در آمریکا را بررسی می کند، به صورت گسترده تری استفاده شود.
این سیستم نخست در سال ۱۹۹۷ ایجاد شد تا مانع اشتغال غیرقانونی مهاجران خارجی در آمریکا شود.

به نوشته آسوشیتدپرس، ملانیا ترامپ در مارس ۲۰۰۱ گریت کارت دریافت کرده است و در سال ۲۰۰۶ شهروند آمریکا شد. وی همواره ادعا کرده که هرگز قوانین مهاجرت در آمریکا را نقض نکرده و با استفاده از چنین استدلالی از مواضع مهاجرتی همسرش دفاع کرده است.

 

بر اساس اسنادی که به رویت خبرگزاری آسوشیتدپرس رسیده است، ملانیا ترامپ بین ۱۰ سپتامبر تا ۱۵ اکتبر ۲۰۰۱ اجازه داشت بدون دریافت دستمزد شغلی برای خود بیابد.

ملانیا ترامپ در جریان کمپین انتخاباتی آمریکا تلاش کرده از همسرش در اتهاماتی که علیه وی در رابطه به تعرض به زنان مطرح شده است، دفاع کند.

وی پیشتر در مصاحبه با شبکه خبری سی ان ان مدعی شد که شوهرش یک جنتلمن واقعی، ومردی مهربان است که برای خانم ها احترام خاصی قائل است.

انتخابات آمریکا برای گزینش چهل و پنجمین رئیس جمهوری صبح روز ۱۸ آبان ماه با حضور ۱۲۰ میلیون رای دهنده واجد شرایط برگزار خواهد شد.

 

ادعاهای ترامپ درباره تقلب در انتخابات در کنار انتشار ویدئوهایی درباره تعرض به زنان و مواضع قبلی اش درباره اخراج مهاجران خارجی و غیره، شانس پیروزی این نامزد جمهوری خواهان را در انتخابات کاهش داده است.

از سوی دیگر، انتشار ایمیل های رئیس سابق ستاد انتخابات کلینتون و نیز افشاگری های قبلی تارنمای ویکی لیکس درباره ایمیل های محرمانه نامزد دمکرات ها در دوران تصدی اش در وزارت خارجه و استفاده از سرور شخصی اش برای انجام مکاتبات دولتی، نامزد دمکرات ها را با چالش های فراوانی مواجه کرده است.

در حالی که اکثر نظرسنجی ها فاصله ارای بین «هیلاری کلینتون» نامزد دمکرات ها و ترامپ را اندک می داننند شبکه تلویزیونی سی ان ان در تازه ترین گزارش خود فاصله این دو نامزد را با اختلاف زیاد به نفع کلینتون اعلام کرد.

 

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين