امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۸:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دلیل بی‌توجهی باشگاه پرسپولیس به‌ورزشگاه اختصاصی

مسئولان باشگاه پرسپولیس قریب به پنج ماه است که توجهی به مجموعه ورزشی درفشی‌فر نداشته‌اند.

به گزارش بابل نوینبه نقل از پارس نیوز،  تیم فوتبال پرسپولیس فصل گذشته تمرینات خود را در مجموعه ورزشی درفشی‌فر انجام می‌داد، اما در این فصل محل تمرینات این تیم به ورزشگاه شهید کاظمی انتقال پیدا کرد. همین جابه‌جایی باعث شد مسئولان باشگاه پرسپولیس توجهی به مجموعه درفشی‌فر نداشته باشند و این مجموعه با مشکلاتی روبه‌رو شود.

پرسپولیسی‌ها نزدیک به پنج ماه تمرینات خود را روی زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی انجام دادند و بعد از اینکه زمین این ورزشگاه کیفیت خود را از دست داد مسئولان باشگاه پرسپولیس زمین چمن مجموعه ورزشی خیریه عمل را برای سرخپوشان اجاره کردند. این در حالی بود که انتظار می‌رفت پرسپولیسی‌ها مجدداً به مجموعه ورزشی درفشی‌فر که ورزشگاه اختصاصی خودشان است، برگردند.

حقیقت امر این است که از وقتی پرسپولیسی‌ها تمرینات خود را به ورزشگاه شهید کاظمی انتقال دادند، مسئولان این باشگاه توجهی به زمین چمن مجموعه درفشی‌فر نکرده‌اند و آنجا همچنان نیازمند بازسازی و زیر کشت رفتن است. البته اخیراً سرپرست باشگاه پرسپولیس برای بازدید به مجموعه درفشی‌فر رفت، اما بعد از این بازدید هم اتفاق جدیدی در این مجموعه رخ نداد.

مجموعه ورزشی درفشی‌فر در زمان مدیریت حبیب کاشانی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت و با وجود اینکه در نقطه مناسبی از شهر قرار دارد و امکاناتش هم خوب است مورد بی‌توجهی مسئولان وقت باشگاه پرطرفدار قرار گرفته است. به نظر می‌آید چون سرپرست باشگاه پرسپولیس از مدت‌ها قبل می‌دانست با تغییر وزیر ورزش او هم رفتنی خواهد بود، دیگر توجهی به ورزشگاه اختصاصی باشگاهش نکرده است.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين