امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۲:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
بازیگر سینما :

اهمیت نقش رسانه و سینما در حمایت از جریان مقاومت/ در حال بازی در فیلمی ضد صهیونیستی هستم

رسانه می تواند با حمایت از آثار هنری با موضوع مقاومت جو ناجوانمردانه که گاهی اوقات بر علیه این جریان ایجاد می شود را بشکند .
به گزارش بابل نوین، «علیرام نورایی» بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در غرفه خبرگزاری قدس  در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات درباره اهمیت نقش سینما و رسانه در حمایت از جریان مقاومت در منطقه گفت : قطعا سینما و رسانه در کنار هم می توانند در این مسیر تاثیر گذاری بیشتر داشته باشند . هم رسانه و هم آثار هنری هنرمندان نقشی بسیار مهم در حمایت از جریان مقاومت در برابر گروههای تروریستی صهیونیستی منطقه دارند .
وی افزود : از طرفی دیگر رسانه میتواند با حمایت از آثار هنری جوی که متاسفانه گاهی اوقات بر علیه رزمندگان محور مقاومت ایجاد می شود را بشکند .
بازیگر فیلم جشن تولد با موضوع مبارزه با گروه تروریستی صهیونیستی داعش  گفت : بسیار ناجوانمردانه است برخی تهمت ها به کسانی که جان خود را کف دست گذاشته اند و کیلومترها دورتر از ما می جنگند تا ما در کشورمان با امنیت و آسایش زندگی کنیم.
نورایی گفت : من برای بازی در این فیلم در سوریه و در کنار این رزمندگان حضور داشتند و هم دوران جنگ تحمیلی را به خوبی به یاد دارم و زمانی که در دمشق بودم تمامی خاطرات آن دوران برایم زنده شد که چگونه مردان و زنان دلیر کشورم برای دفاع از سرزمین خود ایستادگی می کردند و وقتی به ایران برگشتم هزاران بار خدا را شکر کردم که در جایی خارج از مرزهای کشور بزرگمردانی از سرزمینم  هستند که قهرمانانه از امنیت و رفاه و آسایش ما دفاع می کنند .
بازیگر سینما و تلویزیون درباره تمایل خود برای بازی در فیلم ضد صهیونیستی  هم گفت :  شاید برایتان جالب باشد که من هم اکنون در فیلمی با همین موضوع در حال بازی هستم که بزودی خبرهای بیشتری از آن خواهید شنید .
 منبع : قدس
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين