امروز : شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/06 - 16:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازیگر زن برای اکبر عبدی فیلمنامه‌‎ نوشت

به گزارش بابل نوین، لاله صبوری گفت: « نارنج بهار» فیلمنامه سینمایی است که اکبر عبدی از من خواست بنویسم و حالا هم تقریباً آماده است. «نارنج بهار» قرار است توسط خود اکبر عبدی کارگردانی شود.

 

، لاله صبوری؛ بازیگر سینما و تلویزیون که تا‌به‌حال در مجموعه‌های تلویزیونی نظیر «جاده در دست ساخت»، «عینک آفتابی»، «معراجی‌ها»، «بزرگ‌مرد کوچک»و… ایفای نقش کرده است از تازه‌ترین فعالیت‌های خود به «صبا» گفت: درحال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه‌ای برای اکبر عبدی هستم.

صبوری در ادامه توضیح داد: « نارنج بهار» فیلمنامه سینمایی است که اکبر عبدی از من خواست بنویسم و حالا هم تقریباً آماده است. «نارنج بهار» قرار است توسط خود اکبر عبدی کارگردانی شود.

 

بازیگر سریال «این زمینی‌ها» با اشاره به آخرین کارش در تلویزیون گفت:حدود پنج ماه پیش برنامه «دایره زندگی» برای شبکه دو سیما را داشتم که ماه رمضان به پایان رسید. پس از آن برای بازی یا اجرا، پیشنهادی نداشتم. مدت‌هاست پیشنهادها به‌قدری کم شده‌اند که من خود را مشغول فیلمنامه‌نویسی کرده‌ام و کارگاه فیلمنامه‌نویسی‌ام را دارم. ولی اگر پیشنهاد خوب و آبرومندی در زمینه اجرا و یا بازیگری باشد قطعاً می‌پذیرم. بالاخره ما به کارکردن عادت کرده‌ایم و حالا که کاری نداریم خیلی اذیت می‌شویم. در حال حاضر سه فیلمنامه برای اکبر عبدی نوشته‌ام که تقریبا تمام شده است و چند کار هم در مرحله تصویب دارم که یکی از آن‌ها قراردادی با شهرداری است و برای شبکه نسیم خواهد بود و فعلاً مراحل تصویب آن باید طی شود.

 

منبع: خبرگزاری صبا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين