امروز : دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/06 - 16:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تشکر خانواده پورحیدری از فوتبالدوستان/ سپاس که در ابری ترین روز زندگی همراهی مان کردید

مراسم تشییع پیکر اسطوره باشگاه استقلال صبح امروز با حضور اهالی فوتبال برگزار شد و منصور پورحیدری در قطعه نام آوران بهشت زهرا آرام گرفت.

پیام-تشکر-خانواده-پورحیدری-از-فوتبالدوستان-سپاس-که-در-ابری-ترین-روز-زندگی-همراهی-مان-کردید

 

 

به گزارش بابل نوین، خانواده پورحیدری با انتشار پیامی از حضور پرشور مردم در این مراسم قدردانی کردند:

“عاشق استقلال بود، عاشق تیمی که زندگی اش را برای موفقیت آن وقف کرده بود. در تمام این سالها می گفت اول استقلال و بعد زندگی، درکش کرده بودیم و به عشقش احترام می گذاشتیم. امروز اما تازه مفهوم “عشق منصور به استقلال” را فهمیدیم، عشقی که به او خانواده ای بزرگتر از خانواده پورحیدری داده بود، خانواده ای به نام استقلال و فوتبال…
دیروز و امروز سخت ترین و تلخترترین لحظات زندگی مان را تجربه کردیم؛ لحظاتی که در آن دیگر نفس “پدر” همراهی مان نمی کرد، لحظاتی بدون حضور پراقتدار و مهربان و عاشقش. سخت بود نفس کشیدن در این فضا و سخت بود دیدن آسمانی که امروز در فراغش حتی دیگر آبی هم نبود اما آنچه مرحمی بود بر دل پردردمان، پرتو عشقی بود که پدر سالها برایمان کاشت تا امروز و در این لحظات تنها نباشیم. حضور پرشور و پر از عشقتان، در روزی که انگار تمام خانواده برای نبود پدر می گریست مرحمی برای زخممان بود، برای نفس کشیدن دوباره.
عشق “پدر” به استقلال، امروز با عشق خانواده فوتبال به منصور پورحیدری و ما معنای جدیدی پیدا کرد؛ آنقدر که بتوانیم روی پا بایستیم و بگوییم سپاس بیکران از شما خانواده فوتبال و استقلال و حتی پرسپولیسی های عزیز که در ابری ترین روز زندگی مان همراهمان بودید ؛ در روزی که منصور نبود، روزی که “پدر” برای همیشه آرام گرفت…”

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين