امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۷:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نقش تاریخی ایران در ناکامی کره جنوبی بعد از 8 دوره جام جهانی

ایران تیم اول آسیا در جام جهانی

برد ایران برابر کره جنوبی در تهران می تواند به قیمت حذف کره جنوبی از مسابقات مقدماتی جام جهانی و ناکامی آنها بعد از 8 دوره صعود متوالی باشد.

به گزارش بابل نوین، اگر کره جنوبی در بازی پیش رو که میزبان ازبکستان است نتواند این تیم را شکست بدهد، روزگارش سیاه خواهد شد.
*کره جنوبی، در بازی اول دور برگشت باید برابر تیم چین بیدار شده در خاک چین بازی کند تیمی که حالا مارچلو لیپی را در کنار خود دارد .
* در بازی بعدی در کشورش با سوریه بازی خواهد کرد ،اگر آنها برنده باشند برابر قطر در دوحه کار سختی دارند و سپس در کشور خود با ایران و در بازی آخر با ازبکستان بازی خواهند کرد.
برای کره جنوبی هر ۲ بازی باقیمانده با ازبک ها،دیدار برابر ایران و قطر در دوحه و چین در پکن  و…. تنها شانس بالایی برابر سوریه خواهند داشت. کره جنوبی با همین الگو امتیازگیری در ۶ بازی آینده ۱۰ امتیاز در چنته خواهد داشت. با این معیار حداکثر امتیاز قابل پیش بینی برای ۱۷ تا ۲۰ امتیاز خواهد بود.

 


**در الگو اشاره شده ایران راحت ترین مسیر را برای صعود پیش رو خواهد داشت. ما در سه بازی میزبان سوریه، ازبکستان  و چین در تهران هستیم که پیش بینی برد دور از انتظار نخواهد بود. و سه بازی دیگر میهمان سوریه، قطر  و کره جنوبی که کار شاگردان کی روش برای امتیازگیری بسیار دشوار خواهد بود. نکته جالبی که باید بدان اشاره کنیم آخرین بازی ما برابر این ۳ حریف است که در خاک آنها برابر هر سه تیم کره جنوبی، قطر و سوریه برنده بوده ایم.
در حالت عادی اگر از ۶ بازی آینده ۳برد ۳ مساوی بگیریم با ۱۲ امتیاز وجمع ۱۰ امتیاز امروز به ۲۲ خواهیم رسید.
*برای ازبک های می توانیم سرنوشتی مانند کره جنوبی در امتیازگیری متصور بشویم. در این حالت اگر ازبک ها امتیازی برابر با کره بگیرند با توجه به برتری امتیازی که امروز دارند، شانس آنها از کره بیشتر خواهد بود. کره ای ها شاید با توجه به آن که آخرین بازیشان با ازبکستان در تاشکند است در میزبانی از ما التماس دعا داشته باشند که با توجه  به کر کری های بین ایران وکره شاگردان کی روش در بازی ماقبل آخر حتی اگر صعودشان قطعی هم شده باشد مفت باز این میدان نخواهد بود.

منبع : ورزش سه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين