امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/06 - 20:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه پلدختر:

مدیریت صحیح در تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است

امام جمعه پلدختر اقتصاد از بنیادی ترین عوامل رشد جامعه دانست و گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریمهای اقتصادی باید ابتدا مدیریت صحیح در مسائل اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.

 

 

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام محمد سوری، امام جمعه پلدختر : اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش کشور دانست و بیان داشت: تحقق این مهم لازمه شکوفایی و بهبود وضع اقتصادی کشور است.

وی با اشاره تحریمهای اقتصادی دشمن، عنوان داشت: دشمن برای ضربه زدن به اقتصاد کشور محاصره ها و تحریمهای اقتصادی را در پیش گرفت و اقتصاد مقاومتی راه مقابله با این تحریمها است.

امام جمعه پلدختر با اشاره به اینکه استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی معرفی شده است، اظهار داشت: با توجه به برنامه های خوبی که در این راستا در پیش گرفته شده است، باید انسجام بیشتری از سوی مسؤولان مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام سوری با بیان ضرورت اهمیت پرداختن به مسائل اقتصادی، افزود: حیات جامعه و شکوفایی اقتصادی کشور در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی تحقق مقاومت اقتصادی را در گرو تکیه بر ظرفیتهای داخلی عنوان کرد و گفت: با توجه به ظرفیتهای داخلی و موقعیتهای موجود باید در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشت.

امام جمعه پلدختر توجه به ابعاد گسترده اقتصاد اسلامی را لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: با فرهنگ سازی، تبیین فرهنگ صحیح و ارائه الگوی مصرف می توان در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشت.

وی در ادامه شکوفایی و رونق اقتصادی را در گرو امنیت و عدالت اقتصادی عنوان کرد و اظهار داشت: برای بهبود وضعیت اقتصادی، باید برای حضور سرمایه گذار زیرساختها و امنیت اقتصای مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام سوری با اشاره به اهمیت مسأله مدیریت و برنامه ریزی در عرصه اقتصاد، اظهار داشت: مدیریت صحیح از عوامل اصلی در تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی کشور است.

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين