امروز : شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/07 - 15:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان
محجوب در بازدید از غرفه ایلنا:

با لایحه اصلاح قانون کار و طرح ادغام مخالفیم

علیرضا محجوب در دیدار از غرفه ایلنا در نمایشگاه مطبوعات گفت: لایحه اصلاح قانون کار و پیش کشیدن بحث ادغام منابع درمان سازمان تامین اجتماعی برای کارگران نگران‌کننده است.

به گزارش بابل نوین،«علیرضا محجوب»، رئیس فراکسیون کارگری مجلس در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری ایلنا در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات؛ اظهار داشت: با لایحه اصلاح قانون کار و بحث ادغام صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی در بیمه سلامت مخالفیم.

وی ادامه داد: صحبت‌ها و وعده وعیدها در این زمینه، قانع‌کننده نیست به ویژه در مورد بحث ادغام، هنوز نگرانی وجود دارد.

محجوب افزود: در بحث لایحه اصلاح قانون کار نیز، وعده‌های مجلس راضی‌کننده نیست و نگرانی‌ها همچنان پابرجاست.

وی تاکید کرد: ما خواستار بازگشت لایحه اصلاح قانون کار و منتفی شدن طرح ادغام هستیم.

وی در ارتباط با لایحه گسترش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: از اساس و پایه این لایحه مشکل دارد و بایستی از دستور کار خارج شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: مناطق آزاد ایجاد شده هم باید برچیده شوند چراکه رویه‌ای است که از ابتدا به غلط باب شده و به زیان نیروی انسانی است. از طرف دیگر به ایجاد کانون‌های وابستگی برای انحصار واردات کالاهای مصرفی تبدیل شده است.

محجوب در انتها در ارتباط با حکم پرونده سعید مرتضوی گفت: در مورد این حکم، اطلاعات ما محدود به آن چیزی است که در رسانه‌ها مطرح شده و هنوز حکمی رویت نشده؛ ابتدا باید این حکم به صورت قانونی ابلاغ شود تا بتوان براساس آن در صورت لزوم، تصمیم‌گیری کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين