امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۱۶:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توهم داعش برای کشتن حیدر العبادی

یک منبع محلی در موصل گفت که گروه تروریستی داعشی از طریق مساجد نینوی و الحویجه ادعا کرد که حیدر العبادی نخست وزیر عراق را به قتل رسانده و مواضعی را که ارتش عراق آزاد کرده بود، پس گرفته است.

به گزارش بابل نوین،خطبای داعش از طریق بلندگوی مساجد گفتند که داعش، العبادی را حین بازدید از نیروهای ارتش عراق در خط مقدم نبرد برای آزادی نینوا به قتل رسانده است!

پایگاه اینترنتی به نقل از این منبع که خواست نامش فاش نشود، گزارش کرد: خطبای داعش با پخش انواع شایعات و دروغ گفتند که داعش ناحیه القیاره در جنوب موصل و شرقاط در شمال استان صلاح الدین واقع در شمال شهر بغداد را از سیطره نیروهای ارتش عراق خارج کرده است!

همزمان با اعلام این شایعات، تروریست های داعش با سر دادن شعار تکبیر اقدام به تیراندازی هوایی در مناطق مختلف شهر موصل کردند تا به شکلی مذبوحانه بر شکست های خود و پیشروی نیروهای ارتش عراق در عملیات “ای نینوا ما می آییم” که هدف از آن آزاد سازی استان نینوا و مرکز آن شهر موصل، از چنگال داعش است، سرپوش بگذارند.

این منبع تصریح کرد که داعش همین شایعات را در بخش الحویجه از توابع کرکوک در شمال شهر بغداد نیز منتشر کرده است.

روحیه نیروهای داعش در هفته های گذشته به دلیل از دست دادن صدها کیلومتر از مناطق تحت تسلط در اطراف موصل و کشته شدن صدها تروریست تضعیف شده و نیروهای ارتش، پلیس فدرال، الحشد الشعبی و پیشمرگه در محورهای مختلف همچنان به سمت مرکز موصل در حال پیشروی هستند. /م

منبع : راه دانا

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين