امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/07 - 16:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه امام صادق‌(ع) استان بوشهر مطرح کرد :

نقش مهم بانوان بسیجی برای مقابله با تهدیدات

سردار جمیری گفت: امروز نوعی تهاجم به سمت خانواده‌ها و اصل و اساس شکل‌گیری بسیج در حال حرکت است که خواهران با حضور در صحنه‌های انقلاب می‌توانند به راحتی در مقابل همه تهدیدها مقابله کنند.

به گزارش بابل نوین،سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح‌الله جمیری در آیین مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثراظهار کرد: یکی از افرادی که محقق حوزه تاریخ است نقل می‌کرد روزی به زیارت بی‌بی رقیه(س) رفتم و فقط جمعیتی از مشتاقان و مریدان آن حضرت به چشم می‌خورد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: این جمعیت مرا وادار به تحقیق در خصوص دشمنان قوم بنی هاشم کرد، در پی تحقیق در خصوص محل دفن یزید بعد از یافتن نوادگان یزید که همچنان ادامه دهنده راه یزید بودند، انتها به محلی در زباله دانی شهر دمشق رسیدم و به این نتیجه رسیدم که برای زمین‌گیر کردن افرادی مانند یزید نیازی به امام حسین(ع) نیست، بلکه با کودکی سه ساله نیز می‌توان یزید را زمین‌گیر کرد.

وی تصریح کرد: بعد از گذشت بیش از یک‌هزار سال از شهادت اهل بیت(ع) همچنان مردم ایران مراسمات عزاداری برگزار می‌کنند که شور و شوق آن هم نسبت به سال‌های گذشته بالاتر است و همین تاسوعا، عاشورا و اربعین است که اسلام را در سراسر جهان زنده نگه داشته است.

سردار جمیری بیان کرد: اگر توجه داشته باشیم بسیج اتصال با عاشورا و ایام سوگواری اهل بیت  را نشان می‌دهد و خداوند توفیق داده است که در این مسیر نورانی حرکت کنیم، بسیج در دوران دفاع مقدس و فتنه‌های نشان داد که اقتدار دارد، نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر نیز اثبات شده است.

وی عنوان کرد: بسیج در پاکسازی موفق عمل کرده است و هدیه‌ای الهی برای انقلاب و دفاع از اسلام است و در برابر همه تهاجمات سخت، نرم و فرهنگی ایستادگی کرده است و توانسته نقش خود را در منطقه و داخل ایفا کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ابراز کرد: باید قدردان بسیجیان باشیم و مطمئنا راه نجات در هر مرحله با توسل به اهل بیت(ع) این راه پر توان را ادامه خواهیم داد.

سردار جمیری اذعان کرد: امروز نوعی تهاجم به سمت خانواده‌ها و اصل و اساس شکل‌گیری بسیج در حال حرکت است که خواهران با حضور در صحنه‌های انقلاب می‌توانند به راحتی در مقابل همه تهدیدها مقابله کنند./م

منبع : سپاه نیوز

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين