امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
در آستانه سالروز شهادت شهید شهریاری؛

تندیس شهید شهریاری در زنجان رونمایی می شود/تشکیل اولین جلسه ستاد برگزاری یادواره شهید شهریاری

در آستانه سالرزوز شهادت شهید شهریاری مصادف با ۷ آذر ماه اولین ستاد برگزاری یادواری شهید شهریاری در زنجان تشکیل شد.

تندیس شهید شهریاری در زنجان رونمایی می شود/تشکیل اولین جلسه ستاد برگزاری یادواره شهید شهریاری

 

 

به گزارش بابل نوین، اولین جلسه  ستاد برگزاری ششمین یادواره شهید شهریاری با حضور نمایندگانی از بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان، صفوی معاون فرهنگی شهرداری زنجان، اشتری مسئول بسیج صدا و سیمای مرکز  زنجان، مرادی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان ، حاج علی اکبری معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور زنجان ، قاقعی کارشناس فرهنگی سپاه استان  و سهندی معاون اجرایی سپاه انصارالمهدی صبح امروز در محل بسیج اساتید استان زنجان تشکیل شد.

رجبی مسئول بسیج اساتید استان زنجان در این جلسه اظهار داشت:با وجود اینکه شهید مجید شهریاری متعلق به استان زنجان می باشد اما متاسفانه در معرفی این شهید بزرگوار کوتاهی هایی انجام شده است که حتی گاهی اوقات دانشجویان و اصحاب علم نیز از اینکه شهید شهریاری اهل زنجان بوده بی خبر هستند.

وی افزود: به همین دلیل تصمیم بر این شد تا ششمین یادواره شهید شهریاری با تلاش بیشتری جهت گرامیداشت ومعرفی این شهید بزرگوار به جامعه علمی معرفی گردد.

مسئول بسیج اساتید استان زنجان ادامه داد:سالهای گذشته این یادواره به همت بسیج اساتید استان زنجان برگزار می شد ،امسال تصمیم بر این شد تا با تشکیل ستاد مرکزی برگزاری یادواره شهید شهریاری  این گرامیداشت با همکاری نهادها و ارگان های مربوطه برگزار شود.

این ستاد با هدف برگزاری هرچه بهتر برنامه های یاد و خاطره شهید شهریاری اولین بار است که در طول شش سال گذشته تشکیل شده است.

در این جلسه مصوب شد برای  هرچه با شکوه تر برگزار کردن یادواره شهید راه علم ،هر سازمانی در حیطه وظایف خود مسئولیت های محوله را انجام دهد.

در این جلسه مقرر شد تبلیغات شهری توسط شهرداری زنجان، دعوت از خانواده شهید شهریاری توسط بنیاد شهید وامو ایثارگران، حضور خانواده شهید شهریاری یک  شب قبل از یادواره در برنامه سبزه میدان سیمای استان و رونمایی از تندیس شهید شهریاری در محل دروازه ارک توسط اداره زیباسازی  زنجان انجام شود.

گفتنی است: این یادواره صبح روز ۷ آذر ماه در محل دانشگاه آزاد زنجان با حضور خانواده شهید شهریاری برگزار می شود./م

منبع : راه دانا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين